Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de nov-dec 2006 (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 176
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La noi nu se dau teme pt acasa la grupa preg(Sara e cl I si are max 5-7 randuri de scris).Ne-a spus d-na ca putem lucra acasa cate 2-3 rinduri cu ei, dar mi se pare cam mult o pagina intreaga.Toni oricum lucreaza numai cand are ea chef si zic eu ca se descurca destul de bine...zilele astea au facut sunetul u si o si cifrele 0, 1 si 2.

 

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

YUPYYYY! Prima zapada in Bucuresti[pk]!O urmarea David de aseara,sa vada daca se pune,iar azi daca nu am avut scoala,ne-am luat-o usor spre parc...am venit fleasca[:D]

Eu abea astept sa mi vad pitik,mai am putin si vine[olala].....voi,mamici,ce mai faceti??????????????

 

(35+)

 

deeaA [mamica] de DAVID IONUT 24.12.2006

pozedavidutz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deeA ne-am mutat pe FB, de aceea activitatea aici e mai mult spre zero. imi dai pe privat numele tau ca sa te adaug grupului privat de pe FB? [:)]

 

Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011

 

Poze Daniel

 

Mamici din Iasi

 

 

Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Bea ... chinico sa-ti traiasca mandrete de domnisoara!

La multi ani, Christi ... Donia multa, multa sanatate si bucurii!(Donia mai da un semn [flo]).

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia,sa-ti traiasca pruncul,sa se faca mareeeee sanatos si frumos!!!!!

Si mie imi place tot aici domle,aici ne-am cunoscut,aici am ras\plans\certat[:D]......[flo]

Noi am fost ieri la un control,bb-linA e o grasuna,are 2.880,are o fatuk perfecta[olala] isi baga degetelul in gurita....m-am topit toata...si colul s-a scurtat deja si e moale...abea astept s-o vad!!!

Va pup si va astept pe DC[:D]

BEA LA MULTI ANI SI TIE,domnisorico!!!!!!!!

 

(36+)

 

deeaA [mamica] de DAVID IONUT 24.12.2006

pozedavidutz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui chinico
..mie-mi lipseste DC..FB nu-i pentru mine..de unde romane fluviu, detalii, emotioane...sec si la subect..eeeee...[:D]
align="right" id="quote2">

corect!
plus ca nu ma omor dupa FB in general..

dar ne ofera (o oarecare.. eu is suspicioasa pan la capat [:D]) id="size1"> intimitate.. nu mai simti beliti toti ochii aceia din umbra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...