Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de nov-dec 2006 (9)


Recommended Posts

saryta si Laura, multumesc muuuuult de tot! Sunteti tare dragute [pup]

 

saryta, La multi ani si pentru adolescenta ta [s] si de ce nu, si tie, ca doar inca n-a trecut luna, nu? [:)]

 

Laura, eu inca fara FB. Mi-e dor de toata lumea, si as vrea sa aud despre fulguleti, dar ma tine un junghi enorm cand vine vorba de FB... [:I]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 176
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Donia
saryta si Laura, multumesc muuuuult de tot! Sunteti tare dragute [pup]saryta, La multi ani si pentru adolescenta ta [s] si de ce nu, si tie, ca doar inca n-a trecut luna, nu? [:)]Laura, eu inca fara FB. Mi-e dor de toata lumea, si as vrea sa aud despre fulguleti, dar ma tine un junghi enorm cand vine vorba de FB... [:I]
align="right" id="quote2">draga mea ... probabil ca tu ai mai multe info de ai acest junghi. pana la urma, din cate stiu eu, poti sa iti faci profilul privat astfel incat sa te "vada" doar prietenii. iar ca sa intri in grupul fulguletilor e suficient sa fii "friend" cu o singura persoana dintre cei care scriu pe DC. asa ca, parerea mea e, poti sa iti faci cont pe FB strict pentru a scrie la si cu mamicile de aici [:)]. te mai gandesti? [pup]Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011Poze DanielMamici din IasiCopilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hello? Is anybody out there? [pup]

E liniste mare pe aici.

Noi suntem bine; Luca parca a reinceput sa lucreze mai bine la scoala si la after; nu am mai avut incidente cu colegii, dar a decojit un perete de vopsea la after (chiar nu stiu unde erau doamnele).

In rest, in weekend Luca merge la patinoar, acasa mai facem exercitii cu piciorusele, cand are chef. E tare greu ca nu avem timp seara decat o ora si un pic, si mai este si cina, si spalatul si joaca.

 

Si nu am ajuns la munte [q]. Iarna viitoare.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Hello everybody!

 

Da functioneaza dar e tare multa liniste.

In vacanta noi am stat in oras, a venit cu mine la munca si s-a distrat cu inca o fetita.

In rest, Luca e mult mai linistit, nu mai avem probleme la scoala (sper sa ramana asa), tot energic insa am mai invatat eu cum sa il iau sa fie cooperant.

 

Voi ce ati mai facut? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ce faceti in vacanta?

Noi vom merge un pic la mare, in Constanta si Navodari de fapt, la prieteni de familie.

Apoi poate in august sa reusesc sa ajung in Sfantul Gheorghe. Asta imi doresc tare mult.

Si mai sper la o fuga de 3 zile la Cluj.

 

Mi-ar placea sa aud ce mai fac si restul fulguletilor.

Si da, si mie mi-e tare dor de Donia.... pe majoritatea va mai "vad" pe FB dar de Donia nu mai stiu nimic.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...