Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clinica neurochirurgie in Germania


Recommended Posts

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o clinica de neurochirurgie renumita in Germania care face operatii pentru TUMORA DE FOSA POSTERIOARA (DE VENTRICUL IV). Este vorba de un baietel de 9 ani din Cluj care trebuie operat de urgenta. Ma intereseaza date de contact, cost si tot ce considerati necesar. Va multumesc. Laura Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, o colega de serviciu a fost operata de Dr. Fahlbusch - Institutul de Neurochirurgie Hanovra http://www.neurosurge.de/impressum/impressum_e.php cu succes, acum aproape 5 ani. stiu ca si cumnata Cameliei de pe forum tot la el a fost operata, tot cu succes. cred ca Institutul in cauza ar putea fi contactat, cu diagnosticul precis. succes! Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Roxana pentru ajutor; dar ma puteti indruma ce trebuie sa fac? Sa scriu un mail pe acea adresa cu diagnosticul catre acest dr.? Poate intreb prosti, va rog sa ma iertati, dar....nu stiu ce sa fac. Multumesc Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, musai trebuie scris un mail, aici: http://www.ini-hannover.de/en/contact-information/send-us-your-data.html mai vad ca in 2007 (deci 5 ani clar) era "expert ENT" prof. dr. Draf. mai am un numar de telefon, dar as zice ca e mai util un mesaj electronic, in care se pot cuprinde mai multe date care sa ramana. pot sa te ajut cu ceva? traducere? Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu Roxi, am trimis mail dl. dr. Fahlbusch, dar nu i-am trimis niciun document medical, i-am spus diagnosticul si i-am spus ca a fost diagnosticat la Cluj si ca dorim sa fie operat la Institutul lui; am cerut costurile operatiei si ale recuperarii. Sper sa primesc un raspuns. Roxi, ma poti pune in legatura cu cineva care a fost tratat de dl. dr.? Multumesc pentru ajutor. Laura Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc fetelor pentru ajutor, am primit acum si rezultatele de la CT si RMN; din pacate sunt in romana....vineri vom cere dr. si rezultatele in engleza, cu parafa cu tot; parintii nu mai pot astepta mult, au fost sfatuiti ca in urmatoarele doua saptamani sa faca operatia, asadar suntem foarte presati. Cred ca voi trimite mail ambilor dr., chiar daca sunt din aceeasi clinica. Credeti ca voi gresi? Roxana ai PM de la mine. Va multumesc din nou. Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...