Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(


Recommended Posts

Salutare. Da, cred ca numa' Bogdi ii in clasa intai, restul suntem la clasa pregatitoare. Vlad are o invatatoare foarte faina, azi la 16.30 avem sedinta cu parintii deja. Clasa Iuliei nici n-a intrat in scoala, copilul invatatoarei lor este si el in cls preg si n-a stat doamna la discutii cu noi prea mult. Eu stiu deja ce ma interesa cel mai mult: ca la clasa lui Vlad se face after school.[:)] L-am vazut pe Nicolas in pozele de pe FB ale Ancai Polgar. La multi ani inca o data pui frumos![pup] Nu-mi vine sa cred ca am ambii copii la scoala. [alcool] L-am vazut si pe Bogdi in poze in prima zi de scoala, vesel nevoie mare. Nici lui Vlad nu i se pare mare lucru, el abia astepta sa vina in scoala unde e si Iulia. Acum imi dau seama ca Alexandra Dianei11 e tot in cls intai, tot la gen. 5, ne-am si intalnit in curte. Si cu Carmen ne-am intalnit, da pe Mela n-am vazut-o. Am scapat azi si de branula, a ramas sa continuam cu aerosoli. Pup toti scolareii, si cei cu vechime si cei nou-nouti.[pup] Edit ca am vazut-o si pe Ale in poze pe FB. Frumoasa si eleganta de numa'. Am vazut-o si in curte, da' n-am avut vreme ca eram agitata dupa ai mei. Diana, tu i-ai impletit parul? [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174028&whichpage=1"]Tren de noapte[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag[/url] [url="http://bazar.desprecopii.com/index.asp"]Bazar umanitar DC[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am trecut si noi cu bine peste prima zi de scoala. [:)]

Cand am vazut-o pe Ade cu scolareii chiar mi-a venit sa plang. [q]

Maine dupa masa avem sedinta cu parintii la Ade, la Dragos nu mai e cazul. Am primit lista cu ce trebuie sa cumparam.

In clasa la Ade sunt 13 elevi, 10 baieti si 3 fete. [:D] Au bancute mai mici, mocheta pe jos si asteapta sa le vina saltelute.

Eu o sa-i las pe amandoi la after-school, desi ne "indoaie". [:D] [bang]

La noi e 8 lei masa si 10 lei meditatiile.

 

Nu-mi vine sa cred ca de maine iar la program. [bang]

 

Merg sa calc ca am o gramada mareeeee.[bang][:)]

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaaaaaaaaa ce debit scriptic de inceput de scoala!

Si noi am fost la scoala, la Generala 4, suntem clasa a IV-a A.

Eu sunt bulversata, ea e topaita.

Eu am plans si azi, cand am vazut-o in fata clasei, prezentandu-se. A zis doamna, ca o tinea asa in fata ei, ca ii bate inimioara ca unui puisor.

Imi place de doamna, e asa, de poveste, vorbeste calm si cu dulceata-n glas.

De maine si noi la program. O sa vina singura acasa, la 12. Ii las mancare pregatita.

Am vorbit si la Palatul Copiilor, incep pe 1 octombrie. Pe 28 septembrie, la 17:30 este deschiderea la Sala Polivalenta.

Va las cate un ceai, sa ne calmam, ca a fost o zi agitata. Si biscuiti, ca mi-e pofta.

O seara frumoasa!

[pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Fiecare sut....e un pas inainte!!! id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele[flo]

Sper ca ati avut o zi frumoasa si ca piticii sunt sanatosi.

Am vorbit cu mama lui Moni sa vad cum a fost prima zi pt Dia si Tudor,era f .linistita ca si Tudor a plins doar 2 min de dimi ca era un copil plingacios dar apoi a fost bine si chiar a dormit si jucat frumos pina la 3.30 cand a mers dinsa cu Dia sa il ia.

M-a rugat sa va spun ca Duminica va face parastas de 40 de zile, ca desi pica pe 25 dinsa il va face duminica si cine vrea sa vina va fi primit cu draga inima- o sa incerce sa dea anunt si la ziar dar m-a rugat sa va spun sa incercati dc puteti.Alte detalii nu stiu,dar sper ca Ada sau Miha pot suna si afla ora.

Va [pup]si numai bine,sanatatea e cea mai buna!

 

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi de astazi suntem scolari![pk]

Am avut emotii si Ale aseara zicea ca are emotii.Mi-am amintit cand am inceput eu clasa I.Ce diferenta....Voi va mai amintiti?

 

Am vazut-o pe Ada, Vlad,Iulia...Da Ada eu o impletesc pe Alexandra.

 

Succes scolareilor!

Noua ne-a zis domnul invatator ca nu vrea sa aiba copii stresati,sa le spunem de cel putin 5 ori pe zi te iubesc si ca ei sunt cei mai cuminti si mai inteligenti [pk]

 

Eu sunt in concediu 3 saptamani[pk]

 

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...