Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(


Recommended Posts

Salut,

 

Gina e bine, dar a avut 3 anevrisme si nu i-a putut scoate decat 2 , asa ca dupa ce se reface va trebui sa o ia de la capat cu inca o operatie. Acum nu mai e la terapie intensiva, s-a ridicat in fund, na se recupereaza.

 

Eu stiu o veste buna pe care n-as vrea s-o dau inaintea posesoarei. Invit posesoarea de veste buna sa vina aici sa o zica la toata lumea ca nu ma mai abtin mult.

 

E cazul sa mai primasca si subiectul nostru vesti bune.[:D]id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

care-i gravida?? [:D]

 

si eu am fost cobza [bang]

N-am chef de nimic, nici macar de scris...dar vreau sa aud care-i gravidutza noastra [:D]...ALINA, GABI...care??? [pk]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i Alina, ca si eu tot la ea m-am gandit si am sunat-o. Nici ea nu stie despre ce este vorba. Am sunat-o si eu pe Miha, dar nu mi-a raspuns....si Cami, prietena ei, m-a sunat azi si am intrebat-o...dar nici ea nu stia nimic.

Miha, ne fierbi la foc mic [:D].

 

 

 

Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">

 

 

Tren de noapte id="black">

 

TUTU-uri Handmade id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]

Fetelor, am ras cu pofta cand am citit ca ma banuiti pe mine ca as fi gravida. [:D]

 

Din pacate, eu vin cu vesti rele...varu-meu care era cu tumora cerebrala a murit ieri. Acum seara am fost la priveghi la Lipova, maine ii inmormantarea. [q][q][q]

 

Deci...astept si eu vestea buna... [pk]

 

 

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat...Gabi, ma rog sa fie ok operatia si sa te refaci repede. [ruga] [pup]

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HA ha ce s-a animat subiectul noastru.

 

Uff ce rea sunt la suflet, o las pe Gabi sa mearga la operatie asa stresata.[:D]

 

Alina condoleante.

 

Gabi bafta maine. Ramai acasa dupa operatie? Adica iti iei zile libere?

 

Eu ar trebui sa lucrez dar imi pica ochii in gura, am atipit de vreo 2 ori. Ufff nu stiu cand imi termin treaba ca maine n-am cu cine sa o las pe Ghighi, asa ca nu merg la lucru[bang]

 

[pup]id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red">, bafta la operatie [flo]

 

Alinaid="red">, condoleante [ruga]

 

Aualeu ce batuta cu strigaturi merita Mihaid="red">...ne-au pus pe jar....tztztzzzzzz [duel][sm]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...