Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

chiar ma bucur ca sunteti pentru. [pk][pk][pk] Sincer imi si imaginam cum au sa curga mesajele de refuz [:D]

 

Eu zic sa mergem si noi marti dimineata ca e ZIUA EUROPEANA A PARINTILOR! Ce ziceti??

 

[pk][pk][pk]id="navy"> id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uffff eu nu cred ca ma incadrez cu tensiunea. N-am trecut de 100 cu aia mare nici cand am fost in travaliu. Mi-oi lua-o acasa sa nu ma duc pana acolo si sa ma refuze.

Pot in orice ziid="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaid="red">, nici eu nu am trecut de 100 dar tot am donat [:D]

 

Crisid="red">, eu doar am propus o zi, ca de altfel mi-e indiferent, important e sa fie dimineata! id="navy"> id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, Ada, merge si Calin marti dimineata. A zis ca merge cu voi si trebuie sa-l tineti de mana sa nu-i fie frica. [:D]

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aradencelor [asia] sunteti mai mobilizate, in campania "Doneaza Viata", decat Bucurestiul[:)].

 

[flo] Curajoaselor!

 

 

 

LILIANA [mamica] [hagi] COSMIN ANDREI (28.01.2010) si[bonjovi] NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

 

POZE

 

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

 

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt felicitari.A fost o surpriza si pentru noi.

Astept cu nerabdare sa miste ,parca nu sunt la a treia sarcina.A reusit intr-o zi sa ma demoralizeze rau o colega ,gravida si ea ,dar in 6 luni, cu povestile despre cum a miscat piticul la 14 saptamani.

 

Mela e foarte incantata si Serban la fel.Mi-a spus ca daca va fi fratior o sa-l lase cu toti bakuganii si bleidurile si daca-i surioara "nu-i bai" [:D].Ma tot pupa pe burta ,parca o vad pe Mela [:D]acum 5ani.

 

Am inteles ca nu v-ati fi asteptat la mine dar de ce la Alina? stiti ceva ce nu stiu eu?

Cristina,id="red"> zici tu ceva cu nasa si fina [:D].

 

Imi pare rau de Tudor si Diana ,de parintii lui Moni...Trebuie sa le spuna copiilor, cineva, foarte clar ce se intampla,parerea mea.id="green">

 

Carmenid="orange">[gravi] cu [pool]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [hagi] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINAAAAAAAAAAAAid="red">, vrem subiect nou [:D]

Spune-i lu Calin ca-l tinem de mana si daca cumva lesina ii facem si respiratie gura la gura [:-)))][:-)))]

 

Carmenid="red">, nu stiu de ce dar chiar nu ma asteptam la tine [:D] Oricum ma bucur mult pentru voi! [flo] Si eu mi-as dori o fetita dar nu-s de acord niciunu din baietii mei [q] ...sa le fac o surpriza?? [:D][:-)))]

 

Asadar, haideti sa stabilim o zi [:D] Daca nu poate Cris sa vine marti atunci haideti sa mergem miercuri dimineata... e ok pentru voi?

 

Teolindaid="red">, [flo]id="navy"> id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la donat, problema mea e la fel, cu tensiunea, dar sa vedem, poate cine stie am noroc. Singura chestie e ca eu vreau sa fiu la 8 acolo, ca dupa trebuie sa vin la munca. Deci sa ma sunati sa imi spuneti cum ramane, ca nu stiu cum intru pe net zilele astea.

 

Ramas bun prietena draga - Monica70

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...