Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce se (mai) poarta? - midlife crisis!


Recommended Posts

Wow, deci vin de dimineata la subiect (sa beau cafeaua ca n-am chef de munci azi - oricum am zi scurta) si vad postari proaspete si idee grozave. LadyJ, imi place ideea de gri cu portocaliu...combinam inainte cu rosu (chiar am o rochie gri sarafan)...musai sa ma mut pe portocaliu ca ai dreptate, da o nota de prospetime. La acessorii ma gindeam si eu sa lucrez ma mult (in plus fata de cite 2-3-4 piese noi de toamna) sa schimb nitel imaginea. A inceput sa imi placa si verdele foarte mult...ca idee ca pina acum nu am decit un banal pulover de casmir (v-neck) in culoarea dusty-green (un verde mai prafuit). Cred ca mi-ar place ceva mai crud! M-ai ghicit...sint blonda (manufactured blond, not natural blond). Am parul foarte lung (pina aproape de talie) si de cele mai multe ori il prind ori in coc (mai mult ca un chigon - tot gen balerina - cred ca e un soi de leitmotiv). Parul meu natural e ondulat dar il intind cu placa pentru altfel arat ca un leu (nu ca o leoaica). Am retinut si ideea cu pantofii fistichii!!! Chiar am o gramada de pantofi mai zorzonati si ii voi scoate la rotatia zilnica![asia] Iris, tare mult mi-au placut rochiile si stilul de la Karen Millen. Exact genul acela mi se potriveste pe corp cel mai bine. [asia] Am observat si eu sint de comode sint rochiile fata de taioare. Cred ca aici trebuie investit nitel. O sa imi tin ochii bine deschisi catre rochii. Ce ma doare pe mine la rochii este ca in ultimul timp, cele mai multe rochii sint fara mineci iar eu la servici musai sa am bratele acoperite (am voie oarecum cu "sleeveless" doar daca este extraordinar de cald afara - nici vorba de bretele). Allure, apreciez ofertele de rochii de ocazie, dar pe mine "zi-cu-zi"-ul ma omoara...asa un friday night on the town, il descurc tare bine. Am rasfoit un "Harper's Baazar" aseara si mi-am mai luat ceva ideei. Oricum, mi-am facut in program ca weekendul viitor sa-mi dedic o zi de shopping. Baietii (toti 3) pleaca la pescuit si eu la cumparaturi!
"The surest sign of intelligent life in the universe is the fact that none of it has tried to contact us". Calvin and Hobbes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci ambele poze cu sarah Jessica parker sunt dementiale. Cea pusa de allure e superba dar mai de gala insa cea postata de maria_alexia este absolut geniala, imi place de mor combinatia, am bagat-o la cap:) La rochii m-ati omorat . Si mie mi se par mult mai elegante rochiile decat costumele, nu imi plac cele cu bretele dar cele fara brate, clasic drept negru mi se par culmea elegantei. Si cu un brat bine lucrat cu un pantof elegant mai uiti de varsta din buletin. Am vazut unele faine in link-urile pe care le-ati dat dar sincer nu prea mi-am cumparat rochii de pe net, nici nu as sti ce marime sa-mi iau, in europa imi iau 38 de regula in us intru in 4 dar parca sa iei asa fara sa probezi, mai ales daca te bagi la rochie dreapta Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...