Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CASATORIA - E PTR. TOTDEAUNA PTR. TOTI????


Recommended Posts

asta e faza! ca mereu va fi o loterie! nu stiu daca merita sa0mi ai asum riscul de a suferi. am suferit o gramada de cand am venit in acest oras, el si-a revazut vechii prieteni, de care eu nici nu stiam. faza este ca nu stiu daca mai merita... si asa ajungem la un alt raspuns.....tre; sa existe iubire de ambele parti. daca aceasta dispare......intram in zona cuplurilor gri. [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns
multumesc diana pentru incurajari! te consider foarte tare avand in vedere ca ai trecut peste ce ai trecut! nu cred ca am taria de care ai dat tu dovada. defectul meu cel mare este ca in situatii in care ma simt nedreptatita , nu ma mai pot controla si ridic tonul. acest fapt ma face sa pierd, desi toate argumentele sunt de partea mea. dar....ptr. ca nu le mai asculta nimeni...ajung la acest rezultat. in acest moment ma simt nerespectata, neiubita si....mintita!!!! nu ma mai asteptam la asa ceva! o sa ma gandesc sa vad daca mai are vreun rost sa merg mai departe! nu e prima data cand el le da castig de cauza celor care incearca sa ne strice casnicia. ptr. ca....sunt mai multe persoane. nu vreau sa stau o viata cu frica...., ca iar o sa mai apara cineva. am obosit, rau de tot!!!! of!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da de unde stii daca le rezolv eu sau ba? si pana la urma....tu nu preai ce face sau ce....?[hot] dragul meu, oamenii sunt mai complicati decat ai crede tu. no ofense... in fine...dragii mei, haideti poate gasim impreuna diferenta dintre cuplurile gri si cele albe, care rezista pana la capat. ce ziceti? [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alessia, imi pare rau ca treci prin asta, n-ai putea tu sa faci cumva incat sa impiedici contactul cu amicii binevoitori? Mai bine sa dispara ei decat sa dispari tu cu bebelusul din peisajul sotului tau. Nu stiu, poate sa schimbati orasul...presupun ca e greu, dar in tot cazul cearta si distanta, daca o impui, nu pot decat sa strice lucrurile. Daca iti iubesti sotul, trebuie sa te lupti, intelegeam sa fie vorba de alte probleme, insa prietenii lui nu au voie sa reuseasca sa determine despartirea voastra. Copilasul tau merita orice efort din partea ta, parerea mea. Incearca sa nu mai reprosezi nimic si sa-l faci pe sotul tau sa se simta vinovat daca greseste fata de tine! Bafta! [url="http://www.flickr.com/photos/pisicuta/821316348/"]Mari[/url] [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspuns. da, asta incerc acum. insa...sunt foarte dezamagita de faptul ca era sa se repete o faza super naspa. acum cateva luni, zi de zi era in compania lor si....voia sa divorteze. apoi, fara ei, ne-a mers de minune. aparitia lor in peisaj ma inspaimanta si ma dezguta in acelasi timp. mi se pare o totala lipsa de respect din partea sotului meu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...