Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nefrolog bun


Recommended Posts

COPILUL UNEI PRIETENE,LA DOAR 10 LUNI A FACUT INFECTIE CU E-COLI... Nu se stie cu ce tulpina si acum este la Iasi la dializa cu un rinichi distrus,iar medicul nu-i spune nimic mamei. Care e cel mai bun nefrolog din tara?Ce spital detine metode de vindecare la ivel european in Romania? Chiar daca ar gasi banii necesari,timpul nu permite...sa merga in afara.. va rog,ajutati-ma cu un sfat,sunt cu inima franta. Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

imi pare rau sa aud asta. daca problema renala a fost creata de e-coli este o situatie foarte grava. efectul e-coli asupra rinichilui este printr-o toxina pe care o elimina, nu prin bacterie per se. ce are nevoie copilul acum este un nefrolog bun, un medic infectionist si sa fie internat intr-o unitate de terapie intensiva pediatrica. un gastroenterolog nu prea are cu ce sa ajute in acest moment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca are reputatia de cel mai bun medic din Ro, insa o recomand cu incredere pe Dr Orasanu de la Budimex. cand am fost eu la dansa acum 6 ani aproape era sef sectie boli infectioase. sper sa rezolvati repede si micutul sa refaca urgent. sanatate multa! [url="http://tabloute.blogspot.com"]tablouri pentru copii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada, cel mai bun din Romania si nu o spun eu,ci strainii , e OVIDIU LIMONCU, de la centrul de dializa pediatrica Fundeni. te rog,daca vrei sa ajungi la el,da-mi un pm. am fost cus trumf la el. au fost colegi de ai mei. am fost in afara si muti stiau despre el. este exceptional profesional si ca om, este mai mult de atat. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off,starea e tot critica..stabila dar critica....cei de la Iasi pun orgoliul mai presus decat un pui de om...cica doar medicul decide mutarea in alt centru si solicita elicopter....altfel,desi varul meu e pilot Smurd e greu sa obtii elicopter la cerere,desi nu imposibil.Depinde de doctor care de fapot e doctorita si e @superioara@ si tafnoasa. Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...