Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

morcovi congelati de anul trecut


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Dorsilia, cum arata ? Daca s-au uscat, crapat si au gheata pe ei, nu mai sunt prea buni (si-au pierdut din calitatile nutritive). Daca nu au avut prea mult aer in punga, nu miros si nu si-au schimbat culoarea, poti sa incerci cu citiva sa ii fierbi sa vezi ce gust au. ------------------ Still looking for pieces of heaven...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ok. Eu am patrunjel, vinete si ardei de anul trecut si sunt ca noi. Gandeste-te la legumele congelate, pe care le gasim in comert, au termen de valabilitate cativa ani. Cu o singura conditie, sa nu fie recongelate. [url="http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=raza%20de%20soare&searchtype=2&view=gallery&show=current"]DE VANZARE[/url] Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu au nimic. Insa orice morcov din acest an va fi "altfel" decat oricare alt morcov din alt an.[:)] [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...