Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dry Cooker si Relax&Tone


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Am si teflon si ceramica la dry cooker.Sunt perfecte.Faci orice in ele...si iese extrem de fraged si gustor....desi iese toata grasimea din carne,ramane frageda si foarte faina. Relax and tone...nu cred in ele,eu merg la electrostimulare si la fitness... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulix, relax and tone il gasesti la preturi super avantajoase in magazine, nu te apuca sa il comanzi la TV. Eu l-am primit de ziua mea de la maica-mea, a dat 35 de lei pe el, l-am vazut intr-un stand la galeria Real la 50 de lei...a venit cumnata mea din Italia luna trecuta si mi-a zis ca este exact la fel cu cel al "estetistei" ei si ca a vrut sa si-l ia si ea, dar era 80 de euro. Deci nu-l lua de la TV este fix la fel. Bine, eu nu-l folesesc ( se joaca copii cu el:) )...insa maica-mea il foloseste, a inceput o cura de slabire bine pusa la punct, cu nutritionist si tot ce trebuie si se mai ajuta seara cu el...la cate kg avea ea si puse parca numai pe abdomen, ea zice ca o ajuta. Eu il folosesc doar cand imi vine CM, ma relaxeaza super... sfatul meu este asta, vezi ca se gaseste mult mai ieftin in magazine!( ca si cu pantofii aia sport cu talpa rotunda, eu mi-am luat din Deichman la super pret si de firma de pantofi sport). De tigaie, nu vad de ce nu ar fi buna, dar la fel, uita-te si in magazine! Barbatu-meu are o vorba, daca este asa minune fac si firmele specializate asa ceva si macar stii ce iei! Eu nu sunt adepta teleshopingului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...