Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recomandati oala sub presiune mai ieftina


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am luat oala subpresiune din real, erau de doua dimensiuni, foarte ieftine, in jur de 60-80 ron. O am de doi ani si isi face treaba foarte bine. Asa arata: http://arch3.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/06/21/9/3/246218763-5148783-700_700.jpg Si varianata mai mica, pe care as vrea si eu sa o achizitionez: http://arch7.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/06/21/a/2/246218467-5148783-700_700.jpg
Cami [mamica] si Luca-Ionut [hagi](25.09.2006) Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith
"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of doamne atunci am primit eu cadou una foarte foarte proasta. chestia e ca m-a speriat groaznic...incidentul. pusesem niste carne la fiert, nu al;ceva care sa infunde supapa (d ex fasole, etc) si tin minte ca am venit in bucatarie si am vazut prin geam cum din oala tasneste supa fierbinte in toate partile, circular :)) sarise garnitura din prima utilizare. lasa ca iau una nici prea prea nici foarte foarte, si de data asta iau si garantie la ea. ------------------------------------- Grup despre gradinite, crese, bone, scoli pe FB: https://www.facebook.com/groups/397305800323707/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat si eu in weekend o oala sub presiune, daca tot mi-ati bagat ideea in cap [:D] Studiasem un pic netul si am vazut ca cele de 3-4l incep pe la 50 de euro. Sambata in primul magazin in care am intrat era o oala sub presiune de 6l la oferta cu 29 de euro redusa de la 70. Vazut, placut, luat [:D] Pare solida si destul de simplu de folosit. Am luat azi niste carne de curcan pentru friptura sa o inaugurez. Mami, Stefan (13.04.2010) si Victor (31.08.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat-o pe a mea de la IKea..cele din carrefour si metro le-am vazut dar nu am vazut la ele nici un fel de garnitura si nu mi-au inspirat nici un fel de incredere....de asta din ikea sunt supermultumita...M-ai vazusem una super pe la Domo parca(sau Flanco), dar era foarte scumpa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...