Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tunsori


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Cum arata tunosarea asta bob ? Dar a auzit cineva de tunsoarea barbateasca "bros" ...arata asa ca un fel de ciuperca cu ceafa aproape rasa si pierdut inspre varful capului ... putet sa-mi gasiti si mie o poza pe net ? ca tare mi-ar placea sa o arat frizeritei, sa-l tunda pe fiu-meu asa ...[:)]
pe google gasesti ceva modele daca dai cautare dupa imagini cu "mushroom haircut for boys" sau "bowl haircut". cea mai reprezentativa imagine a tunsorii pe care cred ca o cauti e poza rhiannei. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tunsoarea "Bros" vine de la fratii astia doi de cantau cu spor prin anii '80: http://www.youtube.com/watch?v=Oq_-qj3JHt0&feature=related Cand s-au lansat ei, mici copii, aveau frezele cu ciperca de ziceai, Buflea. Mai pe la finalul anilor cu pricina s-au facut ca in clipul de mai sus, dar ideea tot aia e, de ras pe ceafa cu calota.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am tuns saptamana trecuta, avand parul ondulat, de ani de zile ma tund numai filat pana la umeri...saptamana trecuta m-am dus la coafor si in pana de idei i-am zis sa ma tunda cum este ea :D, desi toata lumea imi zisese ca, avand fata rotunda nu-mi sta, ca se increteste parul etc...in cocluzie, sunt tunsa ca ca teolinda, insa coltul din fata este mai scurt si bretonul filat pe partea cu el...toata lumea mi-a zis ca-mi sta bine...pana si sotul care nu ma vroia tunsa. Se aranjeaza perfect, , pe coltul ala nu se increteste...eu sun multumita. Astept sa incep serviciul dupa 2 ani de stat acasa, cu un nou look[:D]. daca gasesc aparatul foto in nebunia de la mine din casa, imi pun o poza cu inainte si dupa !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...