Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mi-e dor de un bb mic:(


Recommended Posts

Buna, nu stiu ce-i cu mine in ultima vreme dar mi-e dor de un bebelus..adica simt nevoia de un bebelus,aseara mergeam sa iau paine si am vazut o mamica cu un bebe si am inceput sa plang,imi venea sa merg la ea si sa o rog sa mi-l dea macar sa-l tin putin Am trei copii si abia fac fata greutatilor asa ca nici gand sa mai am un copil insa nu inteleg de ce aceasta dorinta ps:sotul meu mi-a zis sa -mi bat peste gura si sa zic Doamne fereste[:D] Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
oana, te protejezi, sper, sa nu apara o sarcina nedorita...stiu ca ti-a fost foarte greu cand ai aflat ca esti insarcinata cu fetita. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
avand in vedere cum am ramas insarcinata cu fetita nu-mi vine sa risc [:I] dar daca as avea posibilitate financiara si sa ma ajute cineva cu copiii cred ca as mai face vreo doi:)) Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
[:D] mama natura asta..... cum ne pacaleste sa uitam tot. si eu recunosc ca am apucaturi din astea.... acum vreo 2 ani tineam in brate bebelusul unei prietene.. si ce imi mai doream sa fie al meu! noroc ca imi trece destul de repede [:D]
cred ca sunt perioade de astea in viata femeilor,dar eu credeam ca cele care nu au copii simt nevoia asta..m-am inselat macar sa-mi ajute D-zeu sa botez1,2 ca nu am nici un finut[olala] Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carolinah
La mine e fix invers. Cand mai vad bebelusi mi se pare tare dragalasi[olala] si imi zic: vaaai, ce bine ca am copii mari[:D] Caro
Cam asa si la mine, poate mai rau [:D]. Ma bucur mult cand prietenele mele raman insarcinate/nasc etc, mi se par deliciosi bebelusii dar mi se face rau daca imi imaginez ca ar fi ai mei. Mama natura nexam in cazul meu! J si Carla (05.02.2006) [url="http://www.prin-casa.ro/"]Culinare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...