Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut sfat pertinent


Recommended Posts

Kitty, nu stiu ce sfat sa-ti dau, poate ar fi bine sa contactezi fundatiile respective, recomandate de fete. Nu intra in panica, sunt sanse foarte mari sa nu se fi intamplat lucrul de care iti e tie teama. Un singur sfat am: dupa ce rezolvi punctual problema cu care te confrunti acum, ai grija si de psihicul tau, nu neglija, totusi, chiar daca esti o fire puternica si reusesti sa treci peste asta. Din toata inima iti urez sa-ti rezolvi problemele si sa ai (de acum inainte) o viata linistita. [flo] Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da nu putem sa ii dam noi 80 de lei, sa strangem? 5-10 lei de fiecare si aia e... da un numar de cont, te rog. Imi pare extrem de rau pentru ce ti s-a intamplat. ti l-as lua eu dar am apucat sa platesc chirie rate facturi etc si mai am numa banii de cresa ai lu fi-miu si niste bonuri de masa pana hat incolo :| edit: de unde, de fapt, ca pana iti trimitem noi banii, pana se face viramentul....pastila aceea cum se ia, in primele 72ore? ma scotocesc azi sa vad ce produc. ------------------------------------- Grup despre gradinite, crese, bone, scoli pe FB: https://www.facebook.com/groups/397305800323707/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, dragele mele, va multumesc pt sfaturi si incurajari. La Marie Stops este 50lei pastila :-( Nu am crezut vreodata ca voi ajunge in situatia asta, dar de ce o fi atat de scumpa contraceptia de urgenta??? Daca se va intampla sa fiu gravida, voi iubi oricum copilul, pt ca este al meu, dar as prefera sa nu fiu, pt ca nu stiu ce viata ar duce...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie acum nspe ani mi s-a intimplat o data sa nu fiu sigura si sa iau de la farmacie pilula de a doua zi. Care de fapt erau niste doze de 4 pilule, 3 pilule, 4 pilule de luat la 6 ore. Ei bine pilulele alea nu erau altceva decit anticonceptionalul pe care deja il luam, Microgynon sau Marvelon, nu mai stiu pe care eram in perioada asta, dar cred ca era Microgynon. Si le-am luat si mi-a venit ciclul dupa. Eu as zice sa ii dai un PM lui Xio sa iti confirme ea, cred ca trebuie sa stie ce si cum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi, online nu poate garanta nimeni nimic. Insa eu sunt dispusa, daca mi se ofera ajutor, sa iau in fata voastra pastila. Tu crezi ca cineva ar putea minti in halul asta? Caro, am activat mesageria, nu stiu de ce nu merge. La Dona mi s-a spus ca ar costa aprox 55 lei (daca puteti spune mai departe, in caz ca au si alte persoane nevoie).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...