Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut sfat pertinent


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui war_kitty
Povestea mea e ciudata. Pt politisti a fost de-a dreptul amuzanta, nu s-au oprit din ras cateva minute. Logodnicul meu este cel care a abuzat de mine, pt ca voia un copil pe care eu nu voiam sa il fac. Nu il voiam pt ca mi-e frica, infiorator de frica. Pe 29 iulie 2011 mi-a murit fetita din cauza unei rupturi cardiace, iar de atunci am refuzat sa imi las prietenul sa ma atinga. Ne-am acuzat unul pe celalalt de moartea celei mici pana am ajuns sa ne uram, astfel ca a trebuit sa plec din casa lui si sa ma mut la un prieten. Daca as fi insarcinata, copilul ar fi cea mai mare bucurie pt mine, dar si cea mai mare durere. Ma apuca groaza cand ma gandesc la faptul ca se poate intampla ceva rau. Nu am reusit nici acum sa imi revin, intr-un an si 2 luni au fost doar 3 sau 4 nopti fara cosmaruri. Mereu o visez murind intr-un mod violent, fara sa pot face ceva. Azi noapte am visat ca au mancat-o sobolanii de vie. Nu reusesc sa ma trezesc niciodata. Stiu ca visez, dar nu ma trezesc inainte de a o vedea pe Maria fara viata. Nu m-a putut ajuta niciun psiholog, psihiatru ori terapeut. Sper sa intelegeti acum, oricat de putin, ce se petrece in mintea si in sufletul meu, de ce par atat de paranoica.
Doamne,ingrozitor.....sarmana de tine.....nici nu stiu ce sa-ti spun... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mergi la un centru de planning, poti obtine un test de sarcina gratuit. _______________________ mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...