Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna cade si ... parul


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Administrators
Si de unde gasim ulei de ricin ? [flo] Sanatate si o zi cu soare va doresc! ************** Linkurile mele: [url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] | [url="http://www.facebook.com/#!/desprecopiicom"]DC pe Facebook [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

1. masaj cu ulei de argan inainte de baie cu 30 min; aplicat un amestec de 30 pic. tinctura usturoi, 30 pic. tinctura ardei iute diluate cu jum. pahar apa; stai 15 min cu ele in cap, apoi spalare normala. 2. 1-2 galbenusuri, 2 lg tinctura urzica, 4 lg apa, 2g laptisor de matca. se folos. de 2 ori/sapt. prin masarea scalpului cu miscari ciculare si frictionarea radac. firelor de par timp de 3-5 min.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu numai zeama de brontozaur nu mi-am pus pe par...in rest tot ce e posibil in materie de anticaderea parului[:D]...nimic n-a functionat...am ajuns sa nu ma mai pieptan...si cum am un par semiafro...nu aveam incotro si stateam cu el strans...seara in schimb un pumn de par odata cu clamele scoteam de pe cap.La spalat...plingeam...pe bune. Daca va spun ca acum nu-mi cade parul deloc...o sa spuneti ca dau citat din basme.Aminoacizi si vitamine...stiu ca suna un fel de bla-bla...dar daca mie dupa doua saptamani nu mi-a mai cazut parul...ce sa fac...sa spun ca am inelul lui Arabella? Euramin Vital Hair...sunt informatii destule despre produs...puteti sa cititi...eu sunt una dintre persoanele la care a functionat cu succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Si de unde gasim ulei de ricin ? [flo] Sanatate si o zi cu soare va doresc! ************** Linkurile mele: [url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] | [url="http://www.facebook.com/#!/desprecopiicom"]DC pe Facebook [/url]
parerea mea e ca asta cu uleiul de ricin e mai mult un mit! Eu am folosit si...nimic. Ema,dar cum s eimpaca Euramin-ul cu disfunctzionalitatea tiroidiana de exemplu. La mine e ceva hormonal ,chiar nu stiu ce m-ar putea ajuta.Plus ca banuiesc si o calvitzie prematura,habar n-am de unde am mostenit-o. Ceva sfaturi in cazul asta?Crezi ca ar functziona si la mine,,fara sa intre in reactzie cu tratamentul tiroidian si tabletele d etensiuneß Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scriu ingredientele mai bine...ca nu-s medic si nu stiu sa-ti dau un raspuns pertinent. Vitamin B1 Vitamin B2 Niacin Vitamin B6 Vitamin B12 Pantothensaeure Folsaeure Biotin Vitamin C Zink L-Arginin L-Methionin L-Glutamin Wolfsbeeren-Extrakt Ai citit ce ti-am dat pe privat?Tipul explica minutios de ce aproximativ toate remediile externe nu functioneaza...si de ce trebuie reparata din interior problema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...