Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos - mai suple de Sarbatori!


Recommended Posts

Caro, bravos! Ieri am avut o zi destul de cuminte Md branza de vaci cu o felie paine, 2 crackers si salata rosie, castravete cu marar g patiserie, foietaj cu branza (era platoul de protocol chiar langa mine) P orez sarbesc cu gogosari murati C salata asortata cu putina branza si o felie paine Seara 2 patratele ciocolata neagra Azi dimineata 65.9, mai am sambata o petrecere cu masa la restaurant si gata, am scapat de luna asta. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata, S.a dus si weekendul asta, sambata am avut un pranz-cina de la 4 la 8, o petrecere cu meniu romanesc super gustos, nu am putut manca pe masura poftei si cantitatilor imense. dar am luptat din greu sa indes si 3 bucati desert, nu m.am lasat[:D] Plus ziua de ieri nu prea conforma nici ea caci am primit o geanta de bunatati de la mama.... Azi atarnam 66.4, deci iar am pus acele 500g de care scapasem zilele trecute. Azi Md salata vinete, rosie, 2 felii paine G o ceasca musli cu fructe P snitel cu salata varza si morcov C sper ceva mai lejer, nu am înca idee Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, s.a cam lasat linistea pe aici... Raport 66.1 kg, ieri seara am mancat salata de varza si o ceasca musli. De ieri nu avem gaze, asta imi cam strica planificarea pt azi, aveam un gand sa incep cu un ou fiert. M.am repliat si MD a fost cottage cheese cu rosie, ardei, marar si crackers G iaurt sau mar P tocanita curcan cu salata varza C improvizatie light Cine a ramas pe baricade? Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, eu am zacut ieri, de duminica noaptea am avut dureri de stomac si scaune apoase, asa ca sigur am mai dat jos ceva[:D] de dimineata am uitat sa ma cantaresc ,am tot avut senzatia ca este luni, daca ieri am absentat de la birou.dar raportez maine. azi sunt la regim, deci toata ziua, banana, branza de vaci si cam atat. SOACRA MARE [url="https://picasaweb.google.com/103620645474562028354/BrataraMagicaSnurRosu#"]Doua maini stangi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu, sanatate. Ia sa fac eu galagie, unde or fi plecat toate luptatoarele, pe fb ? Hai la raport ca e marti. Eu raportez stagnare, e si asta un fel de veste buna, nu? Adica raportez ca nu am pus nica inapoi ... Continui cu urcatul scarilor, cu tai chi si astept cu nerabdare sa inceapa zumbaaaa. Pana atunci repet cu fiu-meu deschideri si pozitii din tai chi ca e lesinat sa invete si el chestii d-astea ... exotic de chinezesti :). [url="http://viperisme.blogspot.com/"] viperisme [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralcat, e buna si stagnarea! eu ce sa zic ca stau de peste o luna la greutatea asta, insa am mancat in septembrie de nici eu nu mai credeam ca-s la dieta[:D] m-am mai linistit zilele astea, in special seara dar e greu... apetitul e clar mai ridicat, acum ma apropii si de PMS Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe baricade, dar scriu mai rar. Raport 58.8, f bine zic eu. Tin in continuare un fel de Rina: w/e la liber, dar moderat cu fructe dimineata, L, M-proteine, Mi-amidoane, J-proteine, V-in functie de ce avem la pranz, dar nu zi amestecata: sau proteine, sau amidoane. Tin cu dintii de fructe la micul dejun si 3 zile de proteine pe sapt. In rest ma adaptez la programul familiei. Sport fac de 2-3 ori pe saptamana in mod organizat, in rest trambulina, role, inot sau macar ceva drumetii la munte. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
hello, intru sa raportez ca imi este mai foame decat de obicei si... mananc. timp liber mai putin pentru a-mi pregati pachetul de birou, rosii gustoase pt salata nu nimeresc mereu, am o lista intreaga de motive[:D] pentru care mananc ce apuc si cu paine ca sa potolesc apetitul. partea proasta este ca am pus un kg, de 2 zile sunt la 67[q]. voi ce mai faceti? Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...