Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos - mai suple de Sarbatori!


Recommended Posts

Hahaha Caro si eu care am facut putin rabat la kg ca stiam ca te iei de mine[:D] Am inteles sa traiti dar painea nu am cum sa o scot ca dimineatza la 5 nu stiam ca avem concurs desi m-am gandit sa sar peste ea. Lyada eu am avut 10- , maximul istoric a fost 63 insarcinata in luna a 8-a asa ca 58 pt mine e o galusca greu de inghitit. Desi tb sa dau sportului ce e al sportului si sa spun ca dupa o luna si ceva de antrenament intensiv asta vara cele 3-4 kg nu sunt foarte vizible. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Asa e ,maninc exagerat de putin.De cexemplu azi ,pina la 17 am mincat un iaurt .La ora 17 am mincat 3 ficatei ,o bucatica peste afumat si o 125 g brinza crema 0.1 grasimi. Acum mi-e si frica sa incep altceva ca pun tot la loc ,asa cum am patit si asta vara. Deocamdata rezist ,dar plec intr-o vacanta,cu all inclusiv pe 1 decembrie si pica fix la mijloc. Eu pot sa ma abtin cu o conditie:sa nu existe tentatii. Eu la restaurantele astea a la carte nu rezist.[:D] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, lasati bolile si apucati-va de sport! Dulcetica, pt a putea creste nr caloriilor la normal (pt dieta) fara sa te ingrasi trebuie sa incepi sa mananci cate putin mai mult si sa faci sport. Citeste pe net despre calory upping (desi am vaga senzatie ca ti-am mai zis asta...) Marina, sigur ca ma iau de tine, doar ma cunosti[:D]. Azi e zi de amidoane, ia zi ce mananci, ca te stiu eu pe tine ca esti de aia extremista... R2: amidoane MD: sharon (sunt delicioase in perioada asta), mar, strugure P: tocana de cartofi (cartofi, ceapa, ardei, rosie) si muuuulta salata de varza alba si rosie, cu ceapa si seminte de floarea soarelui crude, potrivita cu sare, otet si ulei de floarea soarelui presat la rece G: caju crud C: paste de orez cu legume chinezesti la wok. Mancarea asta noi o facem si cu creveti facuti intr-un sos bestial cu lapte de cocos si condimente asiatice. Eu voi manca doar putintel sos cu aroma de creveti, ca nu se potriveste la ziua de amidoane. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha Caro iar m-ai prins. Ieri am esuat in salata la pranz, salata seara, nu am fost pregatita de start si cum nu sufar carnea si nici pestele am sarit cu gratie peste mese. Partea nasoala e ca am mancat a doua salata pe la 9 seara cand am ajuns acasa Astazi: MD: prune si o portocala Pranz: orez cu legume si putintica salata Cina ma duc spre casa si cred ca fierb niste orez again si cam atat Am sarit si peste sport azi din motive de sefa nebuna. Mai trebuie sa rezist 1 an jumatate cu ea o sa ma lase nervii si e la sute de km distanta de mine. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, Marina.... Te compatimesc pt sefa nebuna. Eu am o dulceata de sef, imi vine sa-i ridic statuie[:D] Azi R3: carbohidrati. Azi e o zi nasoala ca e potential plina de gluten... MD: sharon (kaki), sweetie, ananas (pe rand, nu toata odata) P: pizza de post si 2-3 covrigei de casa minunati[:I] C: mamaliga cu varza calita Am mai baut si muuult ceai si am fost la piscina. Dulcetica, ti-era teama ca nu e nimeni pe aici, da' tu unde esti?[:D] Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...