Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(39)


Recommended Posts

Neata!

 

Fetele mele sunt bine. Pline de energie, diverse activitati asa ca suntem in priza. Ana e mai binisor cu scoala in sensul ca isi face cat de cat temele pana ajung acasa.

 

Eu in general bifez ce imi propun. Mai ales daca e legat de copii. Ca atat imi trebuie sa nu ma tin de cuvant. Joi cand va ziceam ca am multa planuri s-a nimerit fix la 4:30 (ora mea critica d eplecat la gradi care se inchide la 4:45) seful sa imi zica ca e ceva urgent. Norocul meu ca a putut colegul meu sa stea peste program si eu am fugit la gradinita, dupa aceea acasa sa le iau pe celelalte doua si la sala de sport cu ele. Dupa ce ele s-au jucat si eu am transpirat bine, fuga acasa, dus, uscat par si am plecat la intalnire lunara cu colegii la bowling. Numai bine ca si acum ma dor niste muschi la spate. N-am mai fost de vreo 3 ani la intalnirile acestea dar mi-am propus sa merg din cand in cand ca-s bune la descretit fruntea.

 

Da, Anca, te primim cu bratele deschise.

 

Mami de A, E si Iid="size1">

 

"Multe bunuri are omul,

Dar virtutea cea mai mare

E sa nu se stie mandru

Cu virtutile ce are"

G.Cosbuc – Puntea lui Rumi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata,

 

Anca - bine ai revenit!

 

Otilia ma bucur ca ai reusit sa bifezi toate cele propuse. Eu nu ma prea tin de cuvant. In afara de sala si de ceea ce pica de sus la servici cand ajung acasa principala propunere ar trebui sa fie sa ma odihnesc dar nu ajung niciodata...

 

La noi este vifornita din nou asa ca hai zapada, hai.

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Vad ca am ramas iar singura.

 

Eu liniar: sala-servici-acasa.

 

Calculatorul meu de acasa este in pioneze...Nu stiu ce naiba are. Pana la 12 m-am chnuit aseara sa-l fac. De dimineata ma cam tras de mine sa plec la sala.

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Poftiti la [cafea]!

 

Eu ma bucur ca vine we. Poate dorm si eu pe saturate.

In rest, munca si iar munca. Dar ar trebuisa ma bucur ca am de lucru ca nu e chiar roza situatia.

 

Mami de A, E si Iid="size1">

 

"Multe bunuri are omul,

Dar virtutea cea mai mare

E sa nu se stie mandru

Cu virtutile ce are"

G.Cosbuc – Puntea lui Rumi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Eu sunt tare fericita ca am trecut examenul de cetatenie sambata deci intr-un final m-am mai putut relaxa si eu putin.

 

Cat despre munca - zic si eu ca si Otilia - nu ma planga ci ma bucur ca este de lucru. Nici aici situatia nu este prea roza dar cu siguranta mai bine decat acasa...

 

In rest la noi a fulguit weekendul asta si azi este gerulet dar ma bucur ca nu mai da de sus.

 

Pupici

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...