Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(39)


Recommended Posts

Buna fetelor,

 

Bine ai revenit Ancuta. Ma bucur tare mult ca o sa ai o fetita. Sa foe intr-un ceas bun si sa o aduceti acasa cat mai repede.

 

Condoleante pentru bunica ta....Nu am stiut. Cat despre tatal tau - petreceti cat mai mult timp cu dumnealui si duceti nepotii sa il viziteze. Asta il va face sa se simta minunat.

 

Eu ce sa va spu - in UK este o caldura de nu se poate. Am avut ieri 30 de grade afara!!! Eu am facut baby seating pentru o prietena pe timpul weekendului. Am mers cu masina ei si parca aveam o tarla de morcovi undeva ca nu mai condusesem din decembrie si in Anglia din 2010...

 

Va pupic si o zis super la toate fetele si puii din dotare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flor] Salutare, fete dragi!

 

Ancuta, nici nu sti cat de tare ma bucur ca am reusit sa te conving sa mai intri pe aici, ca tare singurele ramaseseram pe topicul asta. Imi lipsesc enorm discutiile noastre, gasca de odinioara ... Baba nostalgica, deh!

Iti spun si aici ca ma bucur enorm pentru minunea care va veni in viata voastra cat de curand posibil, sper. Condoleante pentru bunica ta! ...Nu am stiut de aceasta pierdere ...

Cat despre tatal tau, spun si eu ca si Cristina: totul va decurge mult mai usor pentru domnia sa atata timp cat il inconjurati cu dragoste si atentie. Voi si copiii puteti fi adevarate pansamente pentru suflet. 

 

Criss, bucura-te de caldura, ca atunci cand zici ca nu mai poti, iti pleaca intr-o secunda si te miri cand mai apare ... La noi se tin ploile si furtunile lant si nu le mai suport! E luna lui cuptor, totusi ...

 

Inchei abrupt, ca trebuie sa fug la ale mele!

 

Va pup dulce si va urez o zi perfecta! [pup] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...