Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Otilia bine ai revenit. Sper sa aud de la tine ca esti super-duper cand intrii data viitoare. Daca pot sa ajut cu ceva spune. Eu aceas nebunie: la srvici s-a descarcat o caruta de probleme dar dau voios la lopata ca poate o sa vad si fundul sacului. Nu se arata la orizont dar speranta moare ultima. Cam asta pe ziua de azi. Pupici. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea La multi ani Pisi. Mai ierti ca sunt cu intarziere dar eu uit precum uitarea aici de toate aceste sarbatori mai putin de Sf. Andrei... La multi ani si celor care au pe acasa Mihai si alti Gavrili. Cristina si Roxy (2.10.2004)
[flo]Salutare, fete dragi! Cristina, multumesc mult pentru urari! [pup] La fel iti doresc si eu, sa fii sanatoasa si tot binele din lume sa fie in viata ta![flo][pup] [iartama] Iertare pt absenta, dar la lucru am avut probleme si ni s-a scos internetul de pe majoritatea calculatoarelor, asa ca abia ne-am descurcat cu tehnica rudimentara pe care am avut-o la dispozitie, iar de acasa nu am mai apucat sa intru pe comp, asa ca de aici se explica lipsa mea prelungita.[bang] Cred ca banuiti ca treburile nu-s prea roz pe la mine pe la lucru, este o atmosfera de parca ar fi innebunit lupul [alcool], dar nu ma las eu impresionata, asa, cu una cu doua! Alte rele sa nu fie. Deci, eu sunt ok, doar ca tehnica nu ma ajuta intotdeauna ... Va pup si-un We de vis va doresc![pup][flo] Dori, mami de Vladuc [bonjovi] (17.10.2003) si Raduc [auto](15.10.2005)! [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] Povestea unui LICURICI[/url] "Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!" [url="http://family.webshots.com/album/578870935WIICkS"]Balantele in sarbatoare_2011[/url] [url="http://family.webshots.com/album/575177224dKnMjk"]Ziua Balantelor_2009[/url] [url="http://picasaweb.google.com/De2oriMamica/Ziua_Balantelor#"]Ziua Pisoiasilor_2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Pisi bine ai revenit. Imi pare rau sa aud ca avti probleme tehnice si ca la servici lucrurile nu sunt prea roz. Tu esti oricum o luptatoare si nu imi fac probleme ca ti s-ar putea intampla ceva rau. Eu sunt bine. Sambata am avut un parti pentru ca am aranjat bradul de Craciun. In aceeasi zi au pus si cei de la consiliul local luminitele si bradul. Azi am avut o gramada de chestii de rezolvat, afara este o vreme de cacao rau de tot - ploua. Va pupic si sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Eu sunt bine numai ca afara ploua de rupe. Am ajuns la sala cu pantalonii uzi fleasca. Si acum la servici am stat sa ma usuc langa calorifer - este unul cu fan si se opreste cand are el chef.... In rest nimic nou. Azi este dezlegare la peste deci sunt fericita ca pot pune in gura altceva decat vegetale. Va pupic si o zi super sa aveti. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...