Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 93


Recommended Posts

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele!!!

 

 

sunt in ziua a 13 dupa IA,numai iau nici un fel de medicament pt ca mi-a fost putin rau de la Proginova.ma doare uneori burta ,cate o intepatura ba la ovarul drept ba la stangul..iar de azi dimineata am dureri de burta si de spate mai pronuntate putin..sanii ii am in continuare mari si sensibili.

 

mai am de asteptat 3 4 zile;(((((nu mai am rabdare,trece timpul ingrozitor de greu.

 

o seara placuta!!!!!

 

secu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut toate fetele, am si rezultatul la progesteron din ziua 6 DPO e 8,2 cu valori normale pentru faza luteala 2,4-15,9, eu zic ca a crescut bine de vineri cand era 4, azi dimineata am facut din nou, in mod normal fiind ziua 7 DPO ar trebui sa aiba maximul, abia astept sa vad analiza pe seara sau maine dimineata. Oare avand in vedere valoarea ar trebui sa mai iau utrogestan suplimentar? Am tot citit ca valoarea ar trebui sa fie minim 10 desi nu specificau nicaieri valorile de referinta.

 

Anna abia astept sa ne scrii vesti bune, mai ai putin doar.

 

Maria ce mai faci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bety eu cu testele de ovulatie : azi ziua 14- pozitiv , azi si maine [pk][pk], am facut pauza 3 zile sa fie mai buna productia. Mai fac si maine un test de ovulatie . [pup]

 

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...