Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 93


Recommended Posts

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!!

 

am vesti proaste,azi noapte mi-au sosit uratzii...am plans,m-am tavalit,iar am plans...acuma m-am calmat de maine o iau iar de la capat.

 

 

ce nu inteleg eu este faptul ca eu nu am absolut nimic am totul in regula analizele super ok,de ovulat ovulez cat pt 3 si nu raman insarcinata.nu stiu ce sa cred.

 

acum la ultima inseminare in 5 zile stimulare cu 112ui gonal am avut 8 foliculi mari,doctorita s-a speriat spunandu-mi ca este riscanta o inseminare cu atatia foliculi si mi-a dat o alta injectie in loc de Ovitrelle.mi-a dat Procrin spunandu-mi ca Procrinul omoara ovulele mici si le mentine doar pe cele mari.le era frica sa nu fac tripleti si uite ca nici macar unu nu s-a legat.e dureros dar trebuie sa imi gasesc fortele necesare sa merg mai departe[q][q][q]

 

secu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana[q][pup], nu putem decat sa-ti oferim umarul si sa fim alaturi de tine, eu cred ca in locul tau ma riscam la tripleti dar probabil este mai intelept sa asculti de medic, la urma urmei e domeniul lor de expertiza. E foarte important ca ai reusit sa te echilibrezi deja si sa iti gasesti optimism pentru un alt inceput.

 

Gaby tu ce mai faci in directia bebe, esti in faza de asteptare pana in februarie nu?

 

Progesteronul meu in ziua 7 DPO a fost 9 ng/l (1,2-15,9) Credeti ca-i ok? Foarte greu gasesc informatii clare pe net despre subiectul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...