Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 93


Recommended Posts

Multumesc pentru sustinere!!!maine incep monotorizarile cu optimism si fff increzatoare ca de aceasta data iese un bebe!!!

ieri am trecut prin chinuri groaznice...prietena mea cea mai buna este insarcinata si m-a rugat frumos sa o insotesc la prima ecografie,ea neavand masina.

fetelor nu pot sa va spun ce am simtit cand am auzit cum bate inimioara acelui samburas de om.am ramas fara aer,fara puteri[q][q][q]sper sa ajung si eu momentul acela sa ii aud inimioara batand!!

 

o zi frumoasa!

 

secu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, Doamne ajuta! suntem aici cu tine ...

 

Eu am facut azi un test cu al 5-lea pisu (Clear Blue) si parca am vazut o umbra, am fugit la beta si mi-a venit rezultatul acum, e 5,23 cu valori referinta < 5, sunt in ziua 8-9 DPO, sa ma bucur? Dankutza tu esti experta cu Beta ...Maine clar fac altul ca sa pot face apoi luni din nou sa fie 48 ore.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Betty,eu zic ca este bebe!![flo][pup]

 

eu sunt putin dezamagita,tocmai am aj de la ecografie,totul ok ,endometru super..dar o explicatie concreta nu imi da nimeni.de ce nu raman insarcinata.

 

m-a dezamagit doctorita.asta e ultima inseminare pe care pot sa o fac gratuit.daca nici de data asta nu raman merg la o clinica privata,cu toate ca o sa ne coste peste 10000 euro un vitro...dar asta este

 

aici am impresia ca fac experimente pe noi.

 

secu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...