Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 93


Recommended Posts

ba da si FIV am gratuit.

am 2 incercari,dar parca nu mai am incredere in ei,e exact ca si la noi in Romania spitalele de stat sunt de stat si la particular e alta viata.

 

da este foarte scump un FIV 10000 euro,in Ro cat este???

o inseminare cu medicamente,analize si monotorizari cu spermograma sotul ok este 2500 euro si daca spermograma este mai naspa:)))poti ajunge la 4000 euro.

 

 

secu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, cum poti sa zici 10 mii un FIV? Eu am luat contact cu o clinica din Malaga, pt Fiv normal, cu AH si mi-au zis si preturile, 3800 eur fivul fara medicamente. Injectiile au aceleasi pret ca si in Fr, deci m-ar ajunge cam o mie in total.

In tarifele pe care mi le-au dat am si ecografii si tratamentul sperm. si chiar si translator.

Plus ca de ce sa nu incerci cele 2 Fiv-uri de stat? Daca nu ai incredere in echipa de acolo, de unde te duci tu, cauti o alta clinica si gata. Nu sunt chiar rare clinicile de Fiv din Spania.

 

LE: Betty, felicitari![flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui betty200
Va salut fetelor, sunt plecata de ieri de acasa scriu de pe tel., am intrat scurt sa va spun ca beta dupa 25 ore a fost 11,64 marti voi mai face unu.
align="right" id="quote2">FELICITARI, BETTY!id="red">id="size3"> [bum][bum][bum]Doamne ajuta sa o duci pana la termen. Scuze ca nu am fost pe faza la intrebarea ta. [:I] A la treaba de numa si acasa si la servici, plus ca deja sunt cam greoaie si de abia ma misc. [alcool] Asa ca mai greu mai intru pe net. DAr voi fi intotdeauna aici sa va felicit pe toate. [:)]Eu in ziua 14 dupa IA, aveam 2 valoare BHCG, ceea ce insemna ciuciu sarcina.[gravired] cu [baietel] 26+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...