Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 93


Recommended Posts

Bety sunt Bine , am trecut si de prima menstruatie care mi-a venit dupa chiuretaj( la 29 zile) a fost o menstruatie normala , fara cheaguri , cantitate normala si fara dureri abdominale . Am vb si cu Dr Surcel in ziua 2 a CM ( mi-a spus sa il sun sa vada cum sunt ) si mi-a spus ca ne vedem la 1 octombrie sa ma vada la Eco ( perioada de ovulatie-in 1 sunt in ziua 15) , [pup][pup][pup] Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui crisia_buc
Fetelor, cate zile de abstinenta se recomanda la IA? ma refer la [gica] ..... am uitat sa intreb [alcool]
Eu stiam minim 3 - maxim 5 zile. Dar Cezara a spus ca asta e valabil doar pt atunci cand isi face speromograma ca sa fie un intreval de referinta. Mi-a spus sa nu-l las pe husband mai mult de 3 zile. Tin minte ca asta era cosmarul meu de fiecare data - sa avem suficente zile de repaus, sa nu fie prea putin, dar nici prea multe. Eu am facut IA, in general, la 4-5 zile de repaus. CUm spermograma sotului era fluctuanta. Nu pot sa zic ca am facut bine sau rau ca lasam 4-5 zile de repaus si nu doar 3 zile. Ce mai poti face, binenteles dac sotul vrea si poate sa doneze 2 mostre in aceeasi zi. Asa mi-a zis Cezara, sa recoltam de 2 ori. Desi i-au dat 2 borcanele, sotul nu a reusit decat sa lase o singura mostra. A spus ca a incercat si a doua oara, dar din pacate nu a reusit sa ajunga la final, deloc. [:I] [gravired] cu [baietel] 18+ ... si am inceput luna a-V-a
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut Olgalutran, pe mine m-a durut, de ce intrebi?
Citat:
citat din mesajul lui sper
Fetelor[flo] voi faceti stimulari fara antagonisti (Cetrotide sau Orgalutran)?? E cineva care a facut antagonist? __________________________________________________________________ Fata plina de speranta [flo] __________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Blondis
Am facut o inseminare pe data de 8 septembrie. Bhcg-ul l-am facut in a 11a zi de la inseminare si a iesit negativ. Menstruatia inca nu a venit, credeti ca mai am vreo sansa sa se pozitiveze mai tarziu?
Sa inteleg ca ai facut test de sange in Z11, e cam devreme, dar nu prea cred ca o sa mai creasca. Nu iti venea din cauza ca luai Utro, dupa 4 zile de la intrerupere o sa fie ok. Imi pare rau![flo] stiu ce inseamna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...