Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (177)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hei ..eu am briosele la cuptor...sa vedem ce o fi de acum incolo:))..puisoaroid="red"> tu cat le lasi la cuptor?

 

deci...trebe sa va spun ceva...eu mestec guma (da da[:-@] stiu ca nu e buna pentru stomac si alte alea...dar...am o pomba care de vreo 2 luni cade bucatica cu bucatica de la guma de mestecat!!!)

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Branduid="red">, nu-i bine deloc !!!! Du-te si refa-ti plomba !!!!!

 

 

N-am citit nimic, nici nu-mi dau seama cat a trecut de cand nu am mai intrat, dar am absentza motivata [:D].

Ieri, am fost nasi, deci pe langa alergatul legat de inceputul scolii, s-a adaugat cel cu rochie, camasi , lumanari, machiaj, etc.

Nici nu stiu pe ce lume am fost sapt trecuta [alcool]

 

 

De astazi sper sa-mi intru in programul normal [:)].

 

Meniul ... [:I] nu cred ca are sens sa vi-l povestesc.....

 

 

 

 

 

Pupiciid="blue">

 

Melid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa citesc pag 12, asa, in repezeala maxima.

 

M-am distrat, am vazut ca nu sunt singura nedormita [:D]

 

Sa vad pe unde ati detaliat retzeta de tiramisu [pofta][pofta][pofta] , e clar ca-i bun [pofta][pofta][pofta]

 

Si am constatat ca ati fost foaaaarte harnicutze in bucatarie [pk].

 

N-am nimic pt maine in frigi .... eventual am sa fac repede o friptura cu salata , dar trebuie sa ma duc neaparat la cumparaturi .... si n-am deloc idei ...

 

 

 

Pupiciid="blue">

 

Melid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fete dragi.

Eu am avut cu surioara mea un weekend linistit, am gatit mereu, ne-am plimbat cate 2 ore, am citit la gura semineului.

Meniul de sambata:

MD: Wasa cu dulceata fara zahar.

P: carne cu praz

Cina: am facut o supa-crema de praz (prazul din gradina trebuie folosit neaparat acum) care-a iesit tare buna.

Duminica:

MD: nimic

Pranz: carne cu mazare, salata siiii 3 bucati de prajitura. Am fost la o zi de nastere si bufetul de deserturi era criminal. Dar am luat cate 1cm din toate, asa ca nu m-am prostit prea tare. Oricum de la cartofii prajiti de la friptura m-am abtinut cu tarie.

 

Surioarei mele ii merge mai bine, daaaar analizele vin pe la sfarsitul saptamanii. Ma rog la bunul Dumnezeu sa nu fie tumoare rea, sa poata fi operabila.

 

Meniul de azi:

biscuiti wasa si 2 mere

Pranz: cred ca o salata mare

Cina: n-am idee, dar mi-ati facut tare pofta cu carnea de pui [pofta].

 

Va urez o saptamana minunata, fara abateri si cu kilograme in minus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei montigirls!!ma asteptam sa ma trezesc si sa vad numai rapoarte cu kg[mai][mai][mai]

 

o sa incep eu...in tabelas am 70.9..pe cantar dimi 71.1[bang][bang]o consider stagnare[q][q]

acu am mancare gatita...pe toata sapt chiar...dar sapt viitoare o tin pe salate cu gratar si fara dulce nici macar de casa[q][q][q]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heeey, buna dimineata, somnoroaselor!

Haideti la cantar!

 

Eu m-am cantarit azi-dimineata si am fost socata sa vad o scadere de o jumatate de kg. nu stiu de unde provine, ca am mancat la praji cu cioco neagra in we....[alcool] Deci, 61,5id="size3">id="purple">[pk]

 

vad ca ati fost ultra-harnicute in we! Bravo[pup]

Noi am sarbatorit ziua lui Mirci (care a fost miercuri, dar am facut-o sambata) si am facut sushi si tort de ciocolata [olala]

 

Haideti la taclale si [cafea]

[pup][flo]

 

 

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...