Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (177)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Salut, sunt cobza, n-am nici vocce.....brrrrr

 

M-am cantarit 71 kg.[pk] Am scapat de surplusul din concediu si inca un kg in minus. Pana la 1 decembrie nu ma mai cantaresc.

 

Lorelei multa sanatate surorii tale.

 

Va pup fetele, n-am vreme sunt presata rau la lucru.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Buna ziua dragele mele montignace [pup][pup]

 

Ninha felicitari pentru scadere .... de la painea bulgaras ti se trage scaderea si de la cioco [:D]

 

Brandusik felicitari pentru mentinere [pup]

 

Eu ma pot lauda cu o crestere .... am avut in dimineata asta 66 ... stiu cum am reusit si asta e adevarul, in fiecare zi am mancat ceva nepermis si mai ales seara, nu ma ascund [:I] ... dupa concediu am venit cu 65 si intre timp am mai pus un kilogram .... nu e bine deloc , da deloc faptul ca am pus doua kilograme in ultima vreme [q].... musai sa ma mobilizez .... de azi nu mai pun gura pe nimic nepermis, pe nici un dulce, nici macar conform .... gata cuminte, cuminte, cuminte scrie pe mine [alcool]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andaniid="red"> cu parere de rau ..esti trecuta cu [porc]...ca si mine de altfel..nu-mi pot inchipui cum am cu 200g mai mult si am fost cuminte...de la floricelele alea mi se trage..mama lor[bang][bang]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brandusikid="red"> multumesc pentru purcel [pup][olala][flo] il merit [flo] asta e ..... dupa mult mult timp am un plus si destul de mare [bibe][bibe] dar de azi m-am mobilizat si le dovedesc eu pana la craciun [alcool][pk][pk]

 

somleacid="red"> felicitari pentru scadere [pup][pup] si multa sanatate [pup]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

loreleiid="red"> ma faci sa [:I][:I][:I]

 

andaniid="red"> cat le dovedesti spune-ne si noua te rog meniurile tale ca am senzatia ca tu ai gasit formula magica[:D][:D]

 

meniul meu azi

Md: wasa cu icre, paine de tarate cu pate de pui (e ultima oara cand mai iau icre ca is prea grase)

G: ananas, energizantid="orange">

P: mazare cu pui

G: restu de ananas, si am si o briosa

C: aici nu stiu ca face un coleg cinste..eu sper sa fie ceva gratar si salata sau doar salata

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandusikid="red"> si saptamana trecuta am scris meniurile doar ca seara nu m-am prea tinut de ele ... am cam mancat si nepermise ....

ei nah ... formula magica ??? nu exista [alcool] asa pare ???? [:I][:I]

De azi scriu meniul si ma si tin de el 100%

mic dejun : bramza dulce (doua linguri)+un ardei+ jumatate de conserva ton in suc propriu

g. un mar

pr. doua pulpe pui coapte , doua linguri branza , 1 ardei, cateva rosii chery

g. o cafea cu lapte

ci. ficatei de pui gratariti , rosii, ardei ( nu e prea indicat sa mancam ficat seara dar fac exceptie)

 

ninhaid="red"> La multi ni lui Mirci :) sa fie sanatos si voios .... e balanta ca si puiul meu [:D]

 

Azi am sedinta cu parintii la scoala ... prima sedinta cu diriginta de la liceu [asia] sper sa nu tina prea mult ca sa mananc cina prea tarziu [:D][bibe]

 

Azi puiul meu face 15 ani [olala] offf cum a trecut timpul ... ma incearca tot felul de sentimente, imi aduc aminte cum a fost [bibe] parca ieri era bebe mic si azi cand ma uit la el imi dau lacrimile [q] am copil mare ... simt ca se departeaza de mine , of of, si mai mai [olala]

 

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andaniid="red"> detalii...ce fel de brinza pui tu langa pui?si de ce nu e indicat ficat seara?

 

cat despre pusti..stai sa vezi cum o sa te simti cand o sa fie cu vreo mandra[:D][:D]

 

cinstea ptr cina mea s-o amanat pentru maine..deci probabil o s amanac niste brinza de vaci cu wasa

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...