Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (177)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci la cina am avut supa si snitelele de dimi cu paine integrala exceptand 2 patratele de cioco neagra am fost cuminte azi in prima mea zi de monti strict[pk]..incetu cu incetu nu o sa mai am deloc abateri gen paine integrala sau vreo culoare de cioco[:-@]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, numai asa matinala pot fi alaturi de voi, seara sunt franta( vin de la servici, dau pantofii cu toc jos, pun balerinii si ies o ora cu copii in parc)[:D] Meniul de ieri: MD: covrigei cu susan= iaurt G: mar P: sarmale( carne de vitel+quinoa) G: mar C: ciorba de vitel. Meniu de azi: MD: la fel G: mar P: varza cu taitei g: migdale+ alune de padure crude C: ciorba de vitel. Dana sa-mi spui te rog cum faci batonul de seminte presate (combinate)?? O zi minunata sa aveti!! [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut magiun de prune fara zahar si tot pe aragaz. Mai este o reteta pe culinar in care se pune magiunul la cuptor pt vreo 12 ore si nu amesteci deloc. Dar maica-mea si-a stricat o oala anul trecut asa si nu a mai vrut sa repete experienta [:D] Meniu azi: MD: dovlecei crocanti, rosii G: mar P: briose C: tocanita de hribi cu smantana Va pup [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [flo] Ieri am reusit sa fiu partial conforma: Md: un iaurt, o cafea P: branza, jambon, unt, dar paine alba C: gratar de pui cu salata, pepene galben Adaugam pe lista si cele 8 ore de mers pe jos, trebuie sa conteze la ceva, macar sa fi consumat painea aia.[:D] Brindu, eu nu vreau pe listuta[:I] [url="http://swlf.lilyslim.com/RAyNp2.png"]Rule your mind or it will rule you.[/url] [url="http://sddf.lilyslim.com/gtOXp2.png"]Montignac[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] va pup dragele mele montignace [pup] puisorule am mai auzit ca se face gemul in cuptor ... mama mea nu a facut niciodata asa , doar pe aragaz [:D] carmen e foarte bine ca ne vizitezi chiar si la ora matinala [pup] brandusik o sa te subtiezi vazand cu ochii daca mananci ananas la cele doua gustari eu am zis ca mananc wassa cu magiun ... si asta am si papat ... scriu meniul de azi maine ca la cina tot timpul modific [:D] Dar de ce mai pui si unt pe wassa ... nu ajunge doar gemul ???? genna paine cu unt cea mai interzisa combinatie ... chiar si la mentinere trebuie sa o evitam pe cat posibil cge e super ananasul crud ... la noi inca nu a aprut ca nu-i sezon .... abia-l astept [asia] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andani niu niu niu...untul ala isi are rostul lui in gust[:D][:D] cat despre ananas...ashea o sa fac...azi termin uultimile nectarine[pk] meniul meu azi (aproape ca si ieri) Md: wasa cu unt si dulceata de visine cu ceai (nu cred ca mai mananc curand) G: ceai cu lapte, nectarina, patratea d ciucalata neagra P: varza calita G: nectarina C: ultima portie de supa azi aveam in program Aqua..dar cred ca anulez programarea ca ploua si e urat si nu am nici un chef what so ever sa stau si inauntru si afara in apa[bang][bang]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut ieri painea Monti, cea jumate faina integrala si jumate tarate si mi-a iesit destul de bine, a crescut putin si se poate taia.Dar in schimb gustul [vom] Eu nu o pot manca deloc, n-am reusit sa inghit nici macar o bucatica.Asta e, voi renunta la paine. Dar lapte fara lactoza+musli integrali e permis pt mic dejun?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...