Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acum,fetelor,daca nu am facut azi plangerea,nu stiu daca pot sa o mai fac maine...El e convins ca am hartie de la medicul legist,si a recunoscut ca trebuia sa tina cont de sfaturile po;itiei(cele dupa plangerea mea),si a zis ca nu mai calca in casa noastra...,ca nu vrea sa mearga la inchisoare,ca...bla,bla,bla... Atata timp cat nu mai intra in casa,cat el stie ca eu am un document de la medicina legala,sper sa fim ok... Nu stiu insa daca sa ii mai dau voie sa ia copiii,eu cred ca da,de mine vrea sa scape,eu ii sunt ghimpele din coasta... Mai am timp pana in weekend... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cmirela35
Acum,fetelor,daca nu am facut azi plangerea,nu stiu daca pot sa o mai fac maine...El e convins ca am hartie de la medicul legist,si a recunoscut ca trebuia sa tina cont de sfaturile po;itiei(cele dupa plangerea mea),si a zis ca nu mai calca in casa noastra...,ca nu vrea sa mearga la inchisoare,ca...bla,bla,bla... Atata timp cat nu mai intra in casa,cat el stie ca eu am un document de la medicina legala,sper sa fim ok... Nu stiu insa daca sa ii mai dau voie sa ia copiii,eu cred ca da,de mine vrea sa scape,eu ii sunt ghimpele din coasta... Mai am timp pana in weekend... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Cred ca ar trebui sa te duci sa faci plangerea. Daca te intreaba de ce nu ai facut-o mai devreme poti sa explici ca ai fost socata de raspunsul politistei care ar fi trebuit sa fie primul om care sa ajute o femeie in cazul unui abuz si ca acum la sfatul avocatei tale ai venit sa faci plangerea. Este important sa ai dovezi pt toate atacurile lui. Sa dea Domnul sa nu trebuiasca sa le folosesti. Si in general politistii cand aud cuvantul avocat brusc isi aduc aminte cum trebuie sa se comporte si care le sunt atributiile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, si eu zic ca ar trebui sa faci plingere. Nu e prea tirziu, ai copiii mici, ai fost la medic nu mai aveai timp sa ajungi in aceeasi zi si la Politie. Oricum, tu ii sunasesi deja. Nu lasa treburile asa. Te lasi impresionata de telefoanele lui, dar e a doua oara intr-o saptamina sau zece zile ca se poarta in felul asta. De ce ai crede promisiunile lui de acum? L-ai crezut cind a zis ca pleaca si nu vrea nimic - sa va ramina casa etc. Acum te alearga de cite ori vrea bani. Nu te supara pe mine, dar sa nu fii naiva. Aici nu e vorba de razbunare - tu trebuie sa aperi interesele tale si ale copiilor - de dragul lor, pentru binele lor. O avea el problema cu tine - dar atunci cind cere bani treaba asta ii afecteaza si pe copii. Ca sa nu mai vorbim ca sint martori la scenele alea oribile! Un tata bun nu procedeaza asa. Tu meriti respect pentru ca esti mama copiilor lui - tu ai grija de ei cind el se distreaza la terasa cu mindruta cea tinara. Treaba lui, dar atunci sa va lase in pace. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela,????sper ca esti bine[flo] .Cum se simt copilasii? Mai povesteste-ne despre ei,ce au mai facut nou? Cele bune,si multa sanatate. Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor[cafea]. Abia cum am timp sa imi beau cafeaua,desi m-am trezit de ceva vreme... Am facut plangere la politie,dar cicca singura solutie e sa il amendeze,caci de discutat au discutat deja cu el..... In rest,suntem bine,dar eu sunt mai mult decat ocupata... Iar piticii parca au devenit mult mai posesivi...Toata ziulica cer atentia mea...Daca inainte se mai jucau ei 2 singurei,acum numai in brate si dupa fusta mea se tin[:D]Ma cam impiedic de ei la tot pasul[:D].Probabil le e frica ca voi pleca si eu???Sper sa treaca cu timpul... Ce sa va mai spun?Am demarat hartiile pentru firma,si sper sa pot sa le termin cat de curand... Va pup,si va doresc o zi buna![pup] Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca esti in ordine. Cred ca ai facut bine ca ai facut plingere la politie. Mi se pare de inteles ca se lipesc de tine copiii, asa cum zici - cred ca se tem sa nu pleci. Dragii de ei! Sper sa rezolvi cu firma si sa iti mearga bine. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna mirela![cheers][flo] ma bucur ca esti mai ok si inca cu moralul in limite normale. nu multe femei, rezistau asa, in locul tau. mult succes! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...