Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

Buna Mirea, Am urmarit povestea ta dar nu am intervenit pana acum, acum o fac pt ca am citi ce ti s-a intamplat si nu-mi vine sa vred cum se poate schimba omul, acum nu mult timp erati soti, iubiti, si acum.............cum dumnezeului se poate intampla asa ceva, ce schimba un om in halul asta sa dea in fiinta iubita, pt ca te-a iubit nu? V-ati casatorit din dragoste si acum.....offfffffff pur si simplu nu pot sa inteleg hai ca dragostea mai trece, dar respectul? nu-i mai esti sotie, dar esti mama copiilor lui, si femeia pe care a iubit-o atatia ani, daca acum a indraznit sa dea in tine pt bani, nici nu vreau sa ma gandesc cand o sa vindeti casa ce ar fi in mintea lui. Din partea mea tot respectul si admiratia si multa putere sa treci peste toata nebunia asta atat tu cat si copilutii care probabil ca nu inteleg prea multe. [pup] Cat despre faptul ca ai devenit scorpie, asa cum spui tu, in situatia asta este ffff bine. [cool] Nicol [mamica]de [zana] Beatrice - 19.04.2007 [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20070419_-8_Beatrice+is.png"]Varsta Beatrice[/url] [url="http://community.webshots.com/user/nickol_f"]Poze Beatrice[/url] [url="http://family.webshots.com/album/559837820wOyHAC"]BOTEZ Beatrice[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela,uite o [flo]si un [pup] din partea mea. Sa-ti dee Dumnezeu multa putere si sanatate,sa poti fi o mamica puternica pt copilasii tai minunati.Si sa treci cu bine peste toate problemele(incercarile) aparute.Ai toata stima si admiratia mea [asia]. Iti doresc multe succese cu firma. Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor,suntem cu totii bime si sanatosi,si se pare ca avem o perioada linistita...Dar daca va spun cum am obtinut-o... Sotul unei prietene din copilarie e politist,dar nu la noi in oras...,in apropiere...Si in urma plangerii mele,si a faptului ca i-am povestit prietenei mele ca a facut al meu,inca sot,al ei sot a facut-o lata... Printr-un coleg de-al lui,l-a inchis duminica noaptea in arest preventiv...,si i-a dat drumul luni dimineata....M-a sunat dupa,si a zis ca nu ma va mai deranja niciodata,ba ca imi da tot ajutorul de care am nevoie...Si cica,nu va mai vrea bani,si va tine cont de ce am hotarat in privinta vinderii casei...Ba chiar s-a oferit sa imi plateasca el utilitatile si eventual sa ii returnez eu banii dupa...Se poate sa se fi speriat asa de tare? Sper,nu m-a mai sunat,si sper sa nu o mai faca. Se apropie insa ziua pustoaicei,in 30si tare as vrea sa aduc cativa copii sa se distreze.Sper sa nu isi faca aparitia atunci,mai exact,sa nuvina sa faca scandal...Sper... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, ma bucur ca ai liniste. Sper sa se fi calmat sotul tau, dar nu conta pe asta. Cine stie cind e strins iar cu usa si reactioneaza imprevizibil. Macar acum stii ca ai la cine sa apelezi. Ma bucur pentru tine, sper sa-ti poti vedea de ale tale. La multi ani micutei, s-o faceti lata! The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani pustoaicei si Dumnezeu sa aiba grija de voi. Ma bucur ca sunteti bine. In alta ordine de idei, am vazut ca ai demarat actele pentru firma, bravo tie. Eu voiam insa sa-ti spun sa nu mai refuzi vreun post bine platit in cazul in care mai apare, chiar daca ti se pare ca nu esti pregatita. Niste bani in plus n-or sa strice niciodata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Multumim pentru urare,suntem bine.Ziua fetitei o tinem abia sambata viitoare caci acum suntem in febra mutatului...Va trebui sa aranjez cat de cat in casa ca sa putem primi musafiri...Si nu va spun cati saci si cate cutii am de despachetat... Al meu "sot" a uitat de ziua ei...I-am adus eu aminte,dar,mde...Poate va veni si el,si chiar as vrea sa vad cum va da ochii cu nasii si cu cei ce vor veni[grup],mai ales ca pana acum i-a evitat,ba chiar nu a raspuns la telefoanele lor...Chiar sunt curioasa.Banuiesc ca va veni cu cadoul si va pleca,o va dezamagi pe pitica.Dar am chemat multi copii cu care sa se joace[s].In rest,incerc sa gasesc modalitati de a nu vinde casa[?],caci tare le place piticilor sa se joace in curte cat e ziua de mare.Si sa ii duc iar la bloc?Uf,sa vad ce pot rezolva. Va pup si va urez tot binele din lume. Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! cu intarziere piticei, sa fie sanatoasa, ca de restul nu o sa duca lipsa de nimic cu o asa mama puternica! Cat despre tatal ei, ce sa zic, o sa-i para lui rau mai tarziu peste ani... Sa aveti o petrecere reusita si multa bafta in continuare! [flo] PS. Mirela, tu cum esti? Ce mai simti acum?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bluel,inca sunt socata...,inca ma trezesc dimineata crezand ca am visat in ultimele 2luni,inca ma uit dupa ceasca de cafea pe care mi-o facea el cand era la lucru pe dimineata....Si in timp ce imi fac singura cafeaua,imi aduc aminte de tot... Dar sunt mai bine,nu mai plang,incerc sa imi ocup timpul cat mai mult(de parca nu as avea destule de facut),si cand simt ca nu mai pot,fac o tura de fuga in curtea scolii de langa noi(noroc ca sunt copiii inca in vacanta). Asa obosesc fizic,si nu mai am putere sa ma mai gandesc la alte probleme[:D].Si ma concentrez la copii si alte lucruri.Il invat pe pitic poezioare scurte(stiti voi...,Ursuletul Martinel...[:D])si asa ma deconectez si eu. Cred ca mai am totusi pana sa trec peste tot... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ti-e greu Mirela [pup], au fost totusi atatia ani cu bune si cu rele, dar totdeauna impreuna, diferenta acum este ca el a plecat, s-a schimbat, nu tu....Si acum din cauza lui trebuie sa te schimbi si tu, sa iti schimbi viata, totul. Dar cred in continuare ca tu esti o femeie puternica (probabil te-ai saturat sa tot auzi asta si uneori nu mai vrei sa fii [:D]) si avandu-i pe cei mici, vei trece mai usor peste toate iar in viitor, cand vei fi pregatita, sint sigura ca vei gasi fericirea alaturi de un alt barbat. Eu voi pleca in concediu peste mari si tari, dar voi fi cu sufletul alaturi de tine si la inceputul lunii viitoare sper sa aud numai vesti bune de la tine! Pup si pe cei mici! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...