Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela, ce mai faceti voi? Cum a fost la ziua micutei? Sper ca v-ati distrat super toti!!! La multi ani cu multa intarziere si din partea mea!! Ce mai e nou, cum merge cu firmulita ta? Noi nu te-am uitat, mai da-ne si tu cate o veste! Pupici la pitici! Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 Quod non potest diabolus, mulier vincit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona,cu intarziere,dar zii si din partea noastra un calduros "La multi ani!" lui Alexandru.[flo][flo][flo][flo] Am tinut ziua pustoaicei ieri,si a fost extraordinar de fericita. Tati a sosit dimineata,si pentru ca ploua,s-au jucat cu totii pana la ora de culcare,dupa care a plecat.Venirea primului musafir i-a prins dormind,dar s-au si trezit la 5 minute dupa ce au ajuns.In mod normal ar fi plans amandoi dupa tati,dar la vederea musafirilor care au tot sosit,si a cadourilor,au parut sa fi uitat. [s]cu tot tacamul,iar copiii au iesit chiar sa se balaceasca prin baltile si noroiul din curte[porc][porc][porc],spre disperarea noastra. Ei,a fost frumos pentru ei,iar pitica incantata de cadouri[:D] si de faptul ca toti prietenii ei au venit sa-i vada camera,curtea si catelul[:D]. Urmarea?Azi dimineata m-a intrebat:"Mami,asa-i ca si azi e ziua mea?" M-a pufnit rasul...I-am spus ca ziua ei e in fiecare zi,dar ca doar o data pe an primeste cadouri si are tort.Si ca va veni si ziua fratiorului,si Craciunul... Cam astea sunt vestile... Va pup si va anunt ce voi rezolva cu casa. [pup] Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu,caci am scos-o la vanzare[bang][bang][bang] Domnul nu mai vrea sa stea in chirie,desi i-am explicat ca plata chiriei e mai mica decat alocatia. Lui ii iau apartament pe numele unuia din copii,cu partea mea,si cu alte resurse,am de gand,acum sa iau un teren,si pana in vara sa ridic o casuta asemanatoare,in rosu,pe dinafara,dar sa o fac minimum locuibila pe dinauntru... Copiii inca sunt mici,nu au pretentia hainelor de firma[:D],si pana fac minimum la casa,ne e suficient o garsoniera...El pentru el,eu tot pentru puiutii lui mama. Vreau sa vad ce face el,ca afacerist nu e ,salariu mare nu are,alocatie va plati,iar domnisoara va beneficia de ce??? De un trai cu un venit(dupa plata alocatiei),asemeni celui minim pe economie? Eu consider ca e razbunarea mea [:D],nu vreau decat sa regrete alegerea.Nu pe mine,caci eu incet,incet,imi revin,ma sustin puiutii... Pentru el va trece vremea teraselor,va ajunge la un trai mai mult decat anost,si fara satisfactia pe care ti-o dau copiii... Daca noi nu am putut iesi de multe ori pentru ca fetita avea bronsita,acum nu va iesi din lipsa de bani:) Eu sper sa imi mearga afacera,nu acum,pana nu vindem casa suntem ok,si chiar si dupa. Fetelor,va multumesc ca va mai ganditi la mine,eu credeam ca deja alunec pe o panta ce duce la plictiseala... Ori eu nu am timp de asa ceva,de plictiseala,ma refer:) Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, in primul rand ne bucuram ca sunteti bine, sanatosi. Timpul le va rezolva pe toate, va pune ordine in fapte si va mai calma ranile. Suna a cliseu, dar e cam adevarat. Din vorbele tala calme si intelepte imi dau seama ca deja ti-ai facut ordine in viata de mamica singura, ai deja un program pt. tine si pt, copii, iar asta e foarte bine. Cel putin asa cred eu. E pacat ca se alege praful, dupa ce ati trecut prin atatea impreuna, dar asta e... daca lui i se pare mai bine in alta parte... Pupa indienii din partea mea si mult noroc in tot ce faci! Te pup si pe tine! Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 Quod non potest diabolus, mulier vincit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Mirela, bine ca ne mai dai vesti despre voi. Sa nu crezi ca ne plictiseste subiectul tau,ne gindim la tine si la copilasii tai,sa stii. Si daca ne mai scrii din cind in cind,e foarte bine. Eu am facut cunostinta aici(SUA) cu o mamica,care tot cu 2 copii a ramas singurica(cel mic avea 1 luna).Prin cite a trecut ea......i- a fost foarte greu. Acuma s-a recasatorit cu un barbat de noata 100,si ii merge foarte bine. Va doresc si voua tot binele din lume[pup] Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...