Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

Mirela... Subiectul tau e printre cele mai interesante de pe forum![floare3] Ma gindesc mereu la voi, sper sa o scoateti la capat cu casa si cu toate. Nu scriu des, ma gindesc ca vrei citeodata sa fii lasata in pace. Esti o fire puternica, dar imi imaginez ca ai momente in care iti este mai greu. Copiii cum s-au acomodat cu noua situatie? Imi pare rau ca va trebui sa-i muti din casa, bine ar fi fost sa gasiti o solutie si sa o pastrezi. Dar asta e, sper sa mearga firma si sa va construiti o casuta numai a voastra. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela, si eu spun ca Ramona ! Sunt sigura ca multa lume iti urmareste povestea pt ca esti un exemplu de urmat. Imi pare rau ca trebuie totusi sa vindeti casa ... nu poti lua un imprumut si sa cumperi tu si partea lui ? Banuiesc ca acolo nu sunt asa de scumpe apartamentele ... te-ai gandit la solutia asta ?
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87332"]Nasterea ariciului junior[/url] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos"]Pozele mele[/url] [url="http://s79.photobucket.com/albums/j135/Sorinushka/"]Poze cu noi si Vladimir[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Imi cer scuze pentru disparitia de pe net...Calculatorul era un dar din partea mea pentru sot,si l-a cerut pe motiv ca se cam plictiseste. Evident ca i l-am dat,asa ca acum am net dar nu am calculator[bang][bang][bang].Sa terminam cu divortul si am sa iau unul. Ce sa va spun?In decembrie avem ultima infatisare de divort,copiii raman,evident cu mine... Probleme mari are insa domnul meu...,si acum nu stie ce sa faca ca sa renunt la divort.Doamna de care a fost el amorezat[amoras] e de fapt casatorita,cu un baietel de 8 ani,si colega cu el pe deasupra...Si cum nu-i facuta nestiuta...,a aflat si al ei sot... Bineanteles ca ea s-a intors spasita[iartama] la familie,dar sotul incornorat are pretentia ca al meu sot sa plece de la locul de munca.Mde,i-o fi frica omului ca vor fi din nou impreuna. Si uite asa am ajuns sa am parte de liniste,toata atentia lui fiind indreptata spre a-si rezolva problemele si a-si pastra locul de munca. Noi suntem bine,si asteptam cu nerabdare sa vina "Mosu'" Va pup,si cand am sa reusesc,am sa mai tin legatura cu voi.[pup][pup][pup] Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Uite ca am revolvat si problema calc.[:D]Ba chiar am trecut la o alta retea de internet,mai convenabila locatiei. Adina,draga,suntem chiar prieteni,si,sincera sa fiu,noii vecini nu inteleg de ce divortam[bang][bang][bang]Iar cum eu nu fac mare tam-tam[batetoba]nu se stie decat ca divortam.... Am microcentrala pe lemne,cineva trebuia sa le taie,nu?Si s-a oferit.... Copiii vor sa il vada,si le spun ca e la servici,dar,isi mai face cand si cand timp sa ii scoata... Sper sa pastram relatia amicala,desi cale de intoarcere nu mai e.... Ba chiar cochetez si eu cu libertatea(atata cat o ai cu 2 pitici),mancarea parca trece mult mai greu,deci fac mult mai putina,totul pare mai simplu[cool]Am timp pentru copii si pentru mine mai mult decat inainte. Pare sa fie un tatic responsabil,ba chiar mi-a oferit cu 50Ron mai multa pensie decat trebuia legal... Sau sa fie speranta ca ma va recastiga?Pare un mielusel,doar ca,credeti-ma,nu mai vad cuplul nostru la fel ca si inainte...Pur si simplu nu il mai vreau... Ca si amic,Adina,sigur va ramane,dar unul care vine anuntat,daca am chef si vreau sa fiu acasa,sa scoata copiii,caci sunt ai nostri... Nu ma vad impartind din nou cu el problemele familiale...,este doar un amic caruia nu ii mai datorez decat vizitele la copii,si asta pentru ei... Eu sunt alta,nu neaparat mai buna,desi tind sa fac o multime de schimbari in bine.Nimic din ce l-ar fi deranjat pe el[:D]Am ales un alt look,despre asta stiti,am renuntat la tigari,si m-am apucat de sport.Mi-am cumparat si cateva haine noi(nu prea multe,am investit mult in casa),si cochetez cu ideea de a fi single... Tuturor celor care sunt in situatia mea,le-as spune ca,recastigarea increderii de sine e cel mai important lucru.Nu sunt single,am 2 puiuti,dar asta e un avantaj[batetoba] Fara ei,m-as plictisi si as fi cedat nervos deja.Ei sunt liantul spre o viata viitoare mai buna. Va pup si mai tinem legatura[pup][pup][pup] Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...