Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Preotul pare convins ca il va aduce pe "calea cea dreapta",mai ales ca era unul din putinii care inainte mergea in fiecare duminica la biserica... Eu,sincera sa fiu,nu prea cred...Probabil se va confesa...,dar... Ah,daca tot ati adus vorba de divort,eu am inteles ca trebuie din partea amandurora martori...Si sincera sa fiu,nu stiu cine ar merge pentru el de martor... Inca nu bagdivortul(mde,sa vindem casa),dar ma gandeam sa pun nepotrivire de caracter,si eventual(asta pentru martori),parasire de domiciliu...Nu prea vreau sa facem mare tam-tam,si nici sa lungim la nesfarsit divortul,atunci cand o fi sa il bag...Ma intreb,daca vrea sa il bage el,ce martori si ce motive va invoca?[bang][bang][bang] Dar mai este pana la divort... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, eu zic sa te pregatesti si pt. ce e mai rau. adica sa ai martori, sau ce trebuie ca sa poti dovedi ca el a parasit domiciliul samd. poate ca acum se poarta ok, dar pare destul de imprevizibil si e bine sa fii pregatita. daca n-o sa fie nevoie n-o sa folosesti ce ai si gata. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca preotul poate sa-l aduca pe calea cea dreapta, dar sint convinsa ca el nu vrea asta ACUM si nu va respecta ce ii va spune sa faca (mers la biserica des, spovedit, rugaciune, canoane, etc) Iar pana atunci, cand vei putea decide si tu daca il mai vrei inapoi sau nu, e bine sa te pregatesti pt. orice (inclusiv martor pt. divort). Ce fac copiii? Dar tu, cum esti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiee tot satul[bang],vorba vine.. Si ca a plecat,si ca are pe altcineva...iar sigur voi gasi pe cineva...De fapt,nasa catolica a si promis ca in cazul in care ajungem la divort,sa fie alaturi de mine,si ca martor,daca e cazul... Mai am ceva timp pana atunci... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off... e greu cu martorii... in principal ei trebuie sa spuna ca stiu din discutiile cu tine: ca te-ai plans ca treaba nu merge bine, ca s-a intamplat ceva in casnicie... Eu stiam de doi martori. Da, exact, mai e pana atunci... poate nici n-o sa ajungeti acolo. Ce ai aflat de gradinita de stat? El cum se mai poarta? Ce vorbiti voi cand va intalniti? Sperante, ceva? Cum adica "eu sigur voi gasi pe cineva"? Daca ai fluturi, stai cuminte macar pana la divort, sa nu se complice treaba... Dar poate am inteles eu gresit...[pup] Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fluturi?[:-)))][:-)))][:-)))] Ma refeream la martori pentru divort,sorry daca nu am fost clara[bang]. Pai cine are timp de "fluturi"??? Eu am fost o familista convinsa,si nici nu ma gandeam,si nici nu ma gandesc la altcineva...Poate,in viitor,desi nu cred... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...