Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pentru revistele siropoase...2


Recommended Posts

quote:
Originally posted by cmirela35 Eu am fost o familista convinsa,si nici nu ma gandeam,si nici nu ma gandesc la altcineva...Poate,in viitor,desi nu cred... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Cred ca toata lumea care a fost in situatia ta a judecat la fel, la momentul respectiv. Ei bine, niciodata sa nu zici niciodata...eu sunt sigura ca o sa-ti gasesti pe cineva care o sa va pretuiasca asa cum meritati. Stai numai sa iesi din asta si sa mai apara si certitudini, nu numai albe-negre...[flo] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ei,se pare ca avorbit cu preotul... Nu stiu ce,dar am incercat sa il sun sa ii spun ca am gasit un potential cumparator la casa,si are telefonul inchis...Cred ca sta si "rumega"...E adevarat ca nu l-am prea sunat,decat sa il intreb la ce ora vine dupa copii,si chestii inca administrative,dar mi-a spus ca pentru mine va avea intotdeauna tel.deschis...Asta tocmai pentru ca stoe ca nu l-as suna aiurea...,si in caz de ceva...(referitor la copii),sa putem tine legatura... Nu cred ca nu mai are baterie...,nu ii sta in fire... Chiar as vrea sa stiu ce a vorbit cu preotul...,si daca a vorbit...Eu cred ca da... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, [flo] Si eu cred la fel... cred ca l-a scos un pic din sarite discutia cu preotul, cred ca nu i-a fost usor deloc, ca nici preotul nu l-a pupat pe frunte, din contra, l-a mustrat si l-a facut sa-si dea seama ce traume a produs in jurul lui... Cred ca nici n-a deschis gura, de rusine... e cam greu sa te contrazici cu un preot, mai ales cand tu esti cel caruia i se aduc atatea reprosuri... Toate astea cred ca i-au picat cam... nasol... Zic si eu la fel, nu da importanta ca are mobilul inchis, mai bine nu insista cu cautatul... Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei,el nu stie ca trebuia sa fim amandoi la preot,ci doar ca a fost el chemat...Si ca nasa de botez a vorbit cu preotul(ceea ce e adevarat). M-a sunat azi,nu am pomenit nimic de preot...,il las sa rumege...Dar nu pare sa se fi schimbat nimic... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca se va intoarce acasa,dar numai de gura lumii si a preotului....nu pt ceea ce simte el! in sinea lui se va sacrifica,isi va distruge viata ca asa trebuie.... va fi rece si indiferent ...si evident nefericit! cat sacrificiu pe el!!!![biz] acesta este un posibil secenariu [alcool] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...