Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta***164***


Recommended Posts

Boti, Miha, eu am donat deja toate hainutele anul asta. O sa ma uit prin jucarii, daca se indura copiii sa dea ceva in stare buna.

 

Vladis, m-am gandit a toate [:D] daca s efolosesc castile la instrumentele respective, parintii pot dormi linistiti [pk]

 

[pup]

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma luase cu rau,am vazut ca nu zice nimeni nimic,in afara de Angi si Simo,zic na sa vezi ca suntem singure,cand colo,voi o coceati blat!

Pup la voi![pup]

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Prietenii lui Mos Craciunid="red">

TOMBOLA-Spiritul Craciunului

A&M

 

 

Viata...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trimiteti-mi si mie va rog un numar de contact pe PM, ca gasesc si eu cateva lucrusoare pentru piticul Tavi si ceva banuti pentru alimente, dar imi trebuie un numar de contact sa trimit pe cineva cu respectivele.

 

Pup spiridusii mosului!

 

<><><><><><><><><><>

 

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

 

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

 

LA BAZAR

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Boti astept raspunsul....au intrat deja

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

 

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

Iulia va creste mare!id="Century Gothic">id="orange">

Doamne ajuta si lumineaza!id="Script MT Bold">
id="purple">id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia eu (dar nu i-am comunicat si Mihaelei, inca, afla si ea tot acum [:D]) ma gandeam sa mergem in data de 22 sau 23 decembrie, ca sa fie alimentele proaspete si sa vina si Mosul pt ca in ajun fiecare are treaba acasa iar mai devreme e riscant ca o parte din produse sunt alterabile (d'ale porcului).

 

Eu ma gandisem sa incercam sa strangem banuti doar pentru alimente iar dulciuri sa luam ca anul trecut, fiecare ce poate in multipli de 4 (ca sa aiba fiecare copil la fel).

 

Daca mai e cazul om mai lua si ceva fructe odata cu alimentele ca si astea sunt perisabile.

 

Daca aveti vreo idee mai buna, astept propuneri [asia]

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
Cornelia eu (dar nu i-am comunicat si Mihaelei, inca, afla si ea tot acum [:D]) ma gandeam sa mergem in data de 22 sau 23 decembrie!
align="right" id="quote2">Boti,exclus,mama!una ca pe 21,daca suntem la Buc,ne intoarcem 22 sau 23...si chiar daca n-am pleca,mai avem si noi una alta de facut!Deci,cred ca cel mai bine pana in 20 dec!MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Prietenii lui Mos Craciunid="red">
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&MViata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...