Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta***164***


Recommended Posts

Rox, foarte frumoase serbarile si mai ales copiii!

 

Eu astept pozele de la serbarea lui Vladimir, ca am platit pentru poze si filmulet, dar cred ca dupa vacanta le voi avea. Le pun atunci. Piticul a fost adorabil [olala]. Rox, aveam costumul in masina, doar ca de doua zile am lasat-o acasa [:D] si am venit cu Doru.

 

In rest nu am poze, ca Mariei la Palatul copiilor nu i-am facut [alcool], iar pe Stefan nu l-am dus ieri, cand aveau serbarea. Stiu, rusine sa imi fie, dar trbuia s aajungem la 8, in conditiile in care la 7.30 masina era inghetata si viscolita [:D] si apoi sa il aducem acasa la 10.30... nu avea cine - eu renuntand la masina. Oricum , ei nu au facut serbare deschisa, ci doar intre ei si i-a fillmat si pozat un parinte.

 

Am primit si carnetele de note, totul bine si frumos, Fb pe linie la amandoi. La Maria cu felicitari (are evaluari fara nici o greseluta).

 

In rest, nu am pregatit nimic inca, exceptand aluatul de la biscuitii cu unt, pe care l-am facut din timp, ca si anul trecut si cu ei cred ca raman. Rox [flo]

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A fost ok duminica trecuta sau nu am realizat eu ca e frig. Noi oricum aveam alte probleme, ca am uitat sa va spun, Maria, in stilul inconfundabil, si-a luxat glezna sambata, iar duminica cu chiu cu vai a participat la serbare. A stat acasa toata saptamana, cu piciorul umflat. Ieri era mai bine si putea sa calce pe el.

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va las link,de la Calatoria lui Mos Craciun,http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176100&whichpage=5 sa cititi impresiile de la fata locului,de la copiii si familia acestora,inlusiv poze!

 

Va multumim ca ne-ati fost alaturi si va dorim Craciun Fericit![pegeam]

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Prietenii lui Mos Craciunid="red">

TOMBOLA-Spiritul Craciunului

A&M

 

 

Viata...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor minunate [flo][flo][flo] sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun, va multumim pentru efort si implicare [asia] imaginile cu fetisoarele copiilor fac cat o mie de cuvinte [olala] asta e magia craciunului!

 

noi suntem ok, au inceput sa ii cada din cojite, insa ne termina izolarea la domiciliu, sta la geam ca un catel si priveste zapada de afara [q] azi e nerabdator sa facem fursecurile lui mos craciun(rox [pup])

 

vazut si pitici frumosi la serbari! se pare ca eva nu a avut emotii deloc [olala]

 

cornelia, sanatate mariei!

 

sa fiti cuminti, vine Mosul.....

 

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si ingerii au nevoie de ajutor!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, fetele!

 

Am reusit sa trimit pachetele si cadouri familiei cu 6 copii, nu am reusit sa trimit toate hainutele, caci nu au mai avut loc in masina. Dar cu ce mai imi da Boti si cu ce mai am, vreau sa facem un drum la ei in preajma Revelionului. Am tot sunat sa aflu vesti, dar ii prind foarte greu, ca nu au semnal la mobil acolo in sat, sper sa vin vesti si cu poze, cat de curand.

 

Vreau sa va multumesc tuturor care i-ati ajutat si ati adus bucurie micutilor [flo]

 

Cum o sa fiu mai mult prin bucatarie, nu stiu daca mai apuc sa intru, vreau sa va urez Sarbatori magice, care sa va aduca tot ce va doriti

 

Ma bucur mult, ca faceti parte din viata mea, va imbratisez cu drag [pup]

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

 

 

http://iulia-elena.blogspot.ro/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Vladis: ati scapat, mai aveti putin [pk]

 

Si noi facem fursecuri, cand se trezesc copiii.

 

Nu stiu cate fete reusesc sa citeasca la umanitare, vroiam sa va rog din suflet sa ne indreptam rugaciunile catre Raul, are mare nevoie de ele [q]

 

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

 

 

http://iulia-elena.blogspot.ro/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cubrad][aho][aho]Dragele mele, va dorim Craciun fericitid="red">id="size3">, sa fiti sanatoase si sa aveti parte de bucurii alaturi de cei dragi voua![cubrad][aho][aho]

 

...iar pentru ini(moashe), l-am rugat pe [aho] sa le lase sub brad tot binele din lume, si multa sanatate! [pup]

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...