Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

negei plati


Recommended Posts

faimosul dr. oz sustine ca, daca aplici scotch (din acela lat, argintiu) pe zona cu negi, acestia dispar deoarece nu mai "primesc" oxigen. scotch-ul trebuie tinut cat mai mult timp lipit pe piele, cateva zile macar; evident, cand te speli il scoti, iar dupa aplici unul nou. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Povesti! eu am luat thuja si nu mam umplut de nimic;ba din din contra mi-au trecut.... tinctura de rostopasca poate o poti pune direct pe piele in loc de crema? Crema pt negi over de c nu am vazut exceptie kit-ul acela de ardere; poate era altceva nu negi? ca sint altle asemanatoare ce pot sa iti spun e ca e plin de creme antifungale si antibiotice fara reteta dar special pt negi nu AM VAZUT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea multumesc pt crema. interesant ce spuneti voi si de chestia cu lipsa de magneziu. duck tape stiam, dar nu am cum sa pun ca sunt prea multi, prea mici...prea raspinditi... am pe aici destule magazine naturale si tipele care vind sunt f. cumsecade, sint sigura ca imi vor gasi. va multumesc mult michelle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Msl, nu este nici o prostie, e ca si cum ti-as spune ca e o prostie excizia chirurgicala sau crema folosita de Buflea, ca la mine nu a avut efect. [:)] Cand faci un astfel de tratament trebuie sa te gandesti daca esti ok cu ideea ca se poate intampla asta sau nu. Eu nu am fost. verucile sunt HPV, deci viral, apar cand scade imunitatea si exista conditiile propice. **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...