Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii debusolati cu putere de decizie


Recommended Posts

Ml, nu stiu sa iti zis despre scoala de stat nimic nu am mers la stat inca; la particular e ok (sint altfel de probleme din cauza fetei mele dar pe alt motiv); cred, asa zic, ca pt ca sint f multi straini nu este asa cum descrii tu acolo; dar sa sti ca si aici se merge pe pile in general vorbind, indienii isi angajeaza tot indieni, chinezii tot chinezi etc iar pt unele slujbe nu te angajeaza daca nu stii o a 2 a limba "bastinasa", dar asta e alt subiect deja; nici mie nu mi-ar place sa stau unde stai tu sa zic drept ma refer la oamni; nu se poate sa inchirriati pina reusiti sa vindeti? Michelle, in ce oras stai ca zici ca-i asa de fain daca nu te superi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui msl1
Ml, nu stiu sa iti zis despre scoala de stat nimic nu am mers la stat inca; la particular e ok (sint altfel de probleme din cauza fetei mele dar pe alt motiv); cred, asa zic, ca pt ca sint f multi straini nu este asa cum descrii tu acolo; dar sa sti ca si aici se merge pe pile in general vorbind, indienii isi angajeaza tot indieni, chinezii tot chinezi etc iar pt unele slujbe nu te angajeaza daca nu stii o a 2 a limba "bastinasa", dar asta e alt subiect deja; nici mie nu mi-ar place sa stau unde stai tu sa zic drept ma refer la oamni; nu se poate sa inchirriati pina reusiti sa vindeti? Michelle, in ce oras stai ca zici ca-i asa de fain daca nu te superi?
o sa-ti scriu pe privat michelle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...