Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (178)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Felicitari fetelor care au slabit Ariel, Brindusik si Puisor. Sper ca n-am scapat pe nimeni. Andanii, dar ce problema e cu salata de varza? Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&whichpage=1"]Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata [flo] Pui, supa de spanac este neasteptat de buna, era prima data cand am facut. Cum nu prea aveam multe de mancare, m-am uitat in congelator si aveam spanac inghetat. Am facut reteta asta: http://www.culinar.ro/forum/continut/Dieta-Montignac/28333/Reteta-Montignac-Supa-de-spanac/ Cum scria ca se mai serveste cu smantana in farfurie, am facut un mujdei de usturoi (usturoi+sare+smantana) si a mers perfect. Sotul meu, care tine si el Monti, din cand in cand, a fost f placut impresionat, a vrut de doua ori. Meniul de ieri: Md: o cafea, un iaurt P: o salata de rosii cu ceapa, branza si jambon G: un mar C: o supa de conopida + brocoli[pofta](avea textura ca grisul din galuste), o bucata f mica de piept de curcan la garatar. [url="http://swlf.lilyslim.com/RAyNp2.png"]Rule your mind or it will rule you.[/url] [url="http://sddf.lilyslim.com/gtOXp2.png"]Montignac[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor Aseara ma astepta la usa un pachet urias. Ma tot intrebam ce-am mai comandat, cand am vazut ca e de la montignac. Lunea ajung foarte tarziu acasa (am scoala), asa ca doar am golit pachetul fara sa ma uit prea mult, eram franta de oboseala. Poate in seara asta reusesc sa gatesc ceva de pe-acolo. Ce-am vazut asa, din prima ochire ca in loc sa-mi trimita tagliatelle si spaghetti, mi-au trimis 8 pachete de spaghetti. Pretul e acelasi, dar as fi vrut putina diversificare... Andanii, e ingrozitor cu imbalonarea. Ai incercat cu pastile de carbune? pe mine m-ajuta! si eu tare mai sufar cu problema asta. Puisorul: nu am reusit sa cumpar pana acum tarate. As putea oare sa inlocuiesc cu nuci macinate? Somleac: banuiesc ca la Andanii problema e doar imbalonarea, ca altfel varza este excelenta in orice dieta. Ariel, felicitari pentru slabit! Cantarul poate sa-ti faca o zi minunata, nu? Va urez tuturor o zi frumoasa de tot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!! (Da, stiu, e ora 1, dar sunt in morning mood[:D]) Felicitari fetelor care au slabit!![bum][bis][bis] Bravoooo!!!! Si la mai bine! meniu de ieri? ppfffff cine naiba mai stie? sa vedem: Md: o felie de paine vitastar cu morcovi murati G : doua felii de prajitura cu ciocolata [:I][:I] P : o salata de legume cu pui la gratar + o inghetata din iaurt cu fructoza C: un strugure azi am mancat deja o chifla fitness +iaurt si mi-am comandat aceeasi salata cu pui de ieri. deseara struguri din nou[:D] Gena, e f simpla supa ta de spanac, cred ca pot s-o fac chiar si eu[:D] sa vedem cum o primesc puradeii mei. somleac, scoici afumate? de unde le-ai luat? si ce mai pui in salata aia, ca vreau s-o fac si eu. deja imi ploua in gura[pofta] Zilele trecute am fost racita, umflata in gat, vai de capul meu, asa ca am folosit remediul meu imbatabil contra racelii (paine prajita frecata bine cu usturoi si presarata cu un pic de unt si sare. daca era fara unt era chiar monti, dar nu pot sa mananc atata usturoi doar cu paine). acum stau cu inima stransa sa vad daca ma pedepseste cantarul sau nu. O zi faina! Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninha in salata de ieri am pus asa naut, ceapa, bucatele de rosii si jumatate de conserva de scoici afumate. In salata de azi in loc de rosii am pus salta verde. Scoici eu iau de la Metro, cred ca se gasesc si la alte supermarketuri, dar asta e alimentara mea de cartier[:D] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&whichpage=1"]Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am slabit...dar inca is pe [porc] pana ajung la greutate din tabel..care era 70.2 anyways is peste cap de trebi Ieri: Md smochima cruda, lapte cu fulgi, si cateva boabe strugure alb G:clementina, praji cu mere P: 2 felii pizza facuta de mine G: clementina si para(si cred ca niste alune de padure) c: supa azi la fel ca ieri..numai ca la cina am avut salata de rosii cu castraveti si Wasa...si inghetata

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce a fost azi cu mine...am avut o asa foamete, imi venea sa rad totul in cale, dar am fost cuminte [:D] MD: 1 mar PRANZ: supa de rosii, salata de rosii, fasole verde cu pui GUSTARE: ultima felie de cheese-cake [q] CINA: salata de rosii cu branza. In continuare nu pot manca dimineata, insa strecor ceva...orice, putin, sa fie acolo. mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bonjovi] Teodor Mihai (10.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...