Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (178)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Brandusika, a spus o colega, care e si fotograf printre altele, ca in 2-3 zile ne da ea pozele facute de ea. In celelalte poze apar intr-una singura, in care mai mult sunt bagata pe sub masa :))) Dar cum fac rost de poze, vi le arat, cum sa nu?

 

mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bonjovi] Teodor Mihai (10.04.2008)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata dragele mele montignace , va pupacesc

 

Uoffff, sunt necajita [:I].... m-am pus si m-am urcat pe cantar in dimineata asta si m-am indispus , sambata dimineata aveam 65 si nu eram multumita [alcool] .... azi stiti cat aveam ??? 67 [q] cum am putut sa ma ingras 2 kg in patru zile ???.... in conditiile in care am mancat ce v-am scris aici [:D] ... eu nu mai inteleg nimic [asia] deja am obosit [q] sincer [bang][bang][bang]

 

Arielid="red"> ma bucur ca te-ai simtit bine si ca toata lumea ti-a spus ca esti neschimbata, ai vazut ... si tu care nu ai vrut sa mergi .... te pup .... astept pozici cu tine sa te cunoastem

 

Ninhaid="red"> si tu esti cu pofte .... sa stii ca si eu , pur si simplu mi-e foame de lup si desi mananc conform mananc mult si probabil ca din cauza asta nu slabesc

 

gennaid="red"> daaa ... rasfat pe capul meu ... poate de la ei mi se trage plusul ... am mancat doua zile la rand la cina cartofi copti [pofta] hmmmm ....

 

brandusik id="red"> bine ca ai terminat cu stresul deocamdata

hmmm, tot am vrut sa-ti spun [:-@].... copilul meu iar vrea sa mearga la olimpiada la fizica ... ii place profa mult si la el asa functioneaza , daca ii place proful ii place si materia mult [:D]

 

scriu si eu meniul de ieri: [pofta]

md. branza dulce cu doua oua fierte si un ardei iute

g. cafea cu lapte

pr. ficatei de pui cu varza murata

g. cateva nuci

ci. gratar de piept de pui si branza telemea si ceapa rosie

ceaiuri multe si apa

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello-yellow!

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

Azi e soareee!!![8D]

arielid="red">, asteptam pozele[olala]

andaniiid="red">, de unde iei tu urda? de la magazin? sau ai o sursa mai organica? Eu am gasit site-ul asta care zice ca are produse de la tara. http://www.produsedelatara.ro/ ma bate gandul sa-l incerc.

 

Aseara, n-am mai facut cannelloni, ca nu aveam destule legume, am lasat-o pe altadata. in schimb am facut pate de pui si a trebuit sa-l gust, nu? cu paine, desigur[bang]. noroc ca n-am gustat prea mult, cateva cojite mici.

 

azi am inceput cu ricotta, rosii, ruccola + paine vitastar, o felie jumate.

la P cartofi copti [:D], ca m-ati innebunit voi cu cartofii vostri[:-@]

C: mere

Have a gorgeous day!

 

 

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, monti-women

 

Vad c-ati avut ceva activitate ieri si tare ma bucur. Cateva zile a cam suflat vantul pe la noi. Dar ne revenim si scriem in continuare harnicute :-)

 

Puisorule, am sa incerc de azi sa mananc constient mai putin. Si bineinteles mai departe monti. Poate am mai mult succes...

Cum v-ati distrat asa, intre fete?

 

Andanii, ai perfecta dreptate cu alunele. Azi incerc sa nu m-ating de ele. Oricum nu mai cumpar in veci!

Pui in orezul basmati ulei? sau cum procedezi? Eu cred ca faza cu greutatea la tine e trecatoare. Poate sunt lichide, sau cine mai stie? si eu simt uneori oboseala asta cand nu vad rezutatele si stiu lupta de zi cu zi sa nu ma abat...

 

Daena, te asteptam cu drag. Ai grija de tine si nu te stresa asa de mult.

 

Ninja, lasa ca trece cu foamea asta, si eu am patit-o. Bine macar ca la cantar e ok.

 

Brindusik, felicitari pentru prezentare. Ce fel de prezentare ai facut? Si ce efecte are asupra carierei/proiectului, etc? Da-ne amanunte [pk]

Acum ca ti-ai facut autocritica, te asteptam sa revii cumintica la monti.

 

Gena, doar 1000 kcalorii pe zi? mi se pare enorm de putin. Wow! Eu cred ca iau mult mai multe. Am sa incerc macar o perioada sa cantaresc mancarea...

 

Ariel, multumesc pentru felicitari, esti o dulce. Felicitari din toata inima pentru greutatea obtinuta si mult succes la pragul 2. Speram sa fie cat mai curand. Oricum, asteptam pozele cu nerabdare [olala]

 

Meniul de ieri:

MD: branza mozarella

G: alune

P: linte facuta de mine

G: ne-a adus cineva in birou un platou cu praijituri extrem de aratos. Am mancat cate un coltisor din fiecare. Si din pacate iarasi niste alune [q]

C: Pui si salata de varza cu rosii.

 

Va pupicesc si va urez o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreleiid="red"> adevarul este ca ieri am baut pe timpul serii vreo 4 cani de ceai si pe timpul zilei 3 l de apa si cafele cu lapte vreo trei [alcool][pofta]

Orezul eu nu-l fac cu ulei ... adica nu pun deloc ulei ... fac pur si simplu un ghiveci cu toate legumele din casa si apoi combin cu orezul fiert [pofta] si mult patrunjel [bibe]

 

Brandusikid="red"> cum sa nu iasa bine la prezentare .... am stiut ca va fi bine [flo] te pupi [pup]

 

Ninhaid="red"> urda eu o cumpar din piata 700 ... acolo inauntru unde-s tantile alea cu branzeturi ... sau ricotta de la magazi, aia vad ca o cumperi si tu ... la real parca am gasit si urda , asa felie taiata si cu folie deasupra [pk]

[:D] ... arata bine site-ul dar cam scumpute produsele ... eu cumpar branza dulce cu 14 lei, branza cas cu 16, ouale cu 0.60 ... laptele 3 lei /litru ... imi aduce vinerea cineva de la sat [asia]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...