Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

gene false-sfaturi


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Eu am ,dar le-am folosit doar de vreo 4 ori la ocazii.Sunt cam greu de lipit ,dar dupa mai multe aplicari ti se formeaza mana. Eu am ales un model mai aproape de genele mele ,dar trebuie sa recunosc ca ochii arata super cu ele. Am primit si un tubulet cu adeziv care dureaza cateva aplicari. Deci eu sunt pentru. Ale mele sunt sintetice cred. Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008) si acum[gravired]8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok,asta dedusesem si eu. Dar,am niste intrebari :cat tine adezivul ala,se pun zilnic?Cum se scot daca le lipesti cu adeziv,trebuie altceva?Merci vioika,exact ce ma intrebam eu mi-ai scris-arata f bine ochii.Nu vreau sa fie ceva exagerat,sa se vada de la un km ca-s fake,am vazut ca-s diverse lungimi.Alea lungi pana la nas[:D] sunt de podium ,clar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui jenn
Ok,asta dedusesem si eu. Dar,am niste intrebari :cat tine adezivul ala,se pun zilnic?Cum se scot daca le lipesti cu adeziv,trebuie altceva?Merci vioika,exact ce ma intrebam eu mi-ai scris-arata f bine ochii.Nu vreau sa fie ceva exagerat,sa se vada de la un km ca-s fake,am vazut ca-s diverse lungimi.Alea lungi pana la nas[:D] sunt de podium ,clar.
Eu le dezlipesc cu demachiant si tragi pur si smplu de ele.Se deslipesc usor. Eu mai mult de o noapte nu le-am tinut,asa ca nu stiu sa-ti zic cat dureaza adezivul.Nu s-au dezlipit o noapte intreaga. Pup! Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008) si acum[gravired]8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

duamna jen sunteti frumoasa si fara ele[olala] ia un rimel bun mai sunt unele mai rezistente de se pun la cosmetica fir cu fir [flo] https://picasaweb.google.com/111356891978087779654/HikyBird# "...Poti descoperi inca in minunata viata a animalelor profunde semnificatii si nu de putine ori, adevarate valori etice si morale de comportament..." Constantin Mihailescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
eu mi-am pus la cosmetica fir cu fir care le puteam tine 3-4 saptamani....am scris le "puteam" pt ca nu am rezistat mai mult de 1 saptamana cu ele. poate daca mai rezistam ma obisnuiam.... arata demetial, spectaculos....dar iti simti ploapele grele, eu aveam impresia ca nici nu vad bine de ele, trebuia sa dorm doar pe spate (si pozitia mea preferata de dormit este pe burta [:D]) , etc etc pana sa ajung sa mi le dea jos la cosmetica am inceput sa "ciupilesc" eu la ele....[:I] nu le mai suportam.... acum m ar bate gandul din nou (poate la vara urmatoare) dar doar asa cateva fire pe la mijlocul pleoapei un alt avantaj: nu mai ai grija machiatului/rimelului... __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...