Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!!!

 

 

Clauditza felicitari!!,sarcina usoara!!!

Michelle la Premaman poti doar sa mergi sa le vezi [:D],la Chicco langa Hala mai sunt,erau multe la Miniblu,dar nu stiu unde mai este,in Mall mai vezi,apoi cauta pe net ca sigur le ei mai ieftine...bune sunt cele de la MaxiCosi de pe amazon[:I]

 

Chiar asa fetele,pe unde umblati? ia sa strigam catalogul[:)]

 

Despre noi...nimic..in continuare ne luptam cu coltisori de la maselute,facem din ce in ce mai multe prostioare....asteptam sarbatorile,ma gandesc ce fel de brad sa fac,o sa renunt la cel de 2,4m si o sa iau unul de 1.5.sa cada mai usor[:D] si suntem inebuniti(mami[:I]) dupa jucarii...le-as lua pe toate....luasem ptr toate cele 3 sarbatori dar am reusit performanta sa i le dau de sf Andrei pe toate[bang][alcool]

 

[pup][pup][pup][pup] la toata lumea1!

 

 

Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claumarcorci mul#539;umim sper sa mearg#259; totul bine cu toate ca m#259; simt fff r#259;u [bang],la b#259;iat nu a fost a#537;a dar va trece repede sper!!cat despre brad mam gândit si eu si sincer e cam greu de ales din vina piticului care e mult prea energic si neastamparat,dar am preaimtirea ca oricât de mic ar fi bradutul el oricum îl va distruge[bang]

 

[mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011 si gravidutza in 6 sapt cu Anabell sper:-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clauditza ce m-am amuzat cand am citit semnatura[olala][olala],ma bucur ca stii ce vrei,acum sa dea DD sa fie exact cum iti doresti,iar numele e absolut minunat[olala][olala],depun Cv lui David[flo]

 

Cat despre bradut,fara el ar fi prea liniste,asa mai complicam si noi existenta[:D],legat sau nu de tavan/calorifer sau cocotat pe masa extensibila[alcool]

 

Imi pare rau ca te simti rau,dar esti deja la jumatate drumului,pana trece raul [flo]

 

[pup][pup][pup]

 

Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Suuuuper burtica noua ! Clauditza, felicitari !!!

 

Michele eu ma gandeam sa iau de la Britax din uk

 

Claudia si tu maxi cosi, sunt ok?

 

Eu am crosetat cateva globuri si o sa iau si din plastic.

Daca aveti chef de crafting, acest brad mi se pare super fain http://pinterest.com/pin/67624431876272430/

 

 

 

__

Lena - [mamica] fericita a Maiei

 

Bebe Maia - 8 oct 2011

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare..in sfikrsit poate se mai anima pe aici..eu am o intrebare ..am cumpparat un costum de iarna combinezon pt darius din angliaos.. si ii este mic, e nou ( normal) si f frumos chiar..pot pune un link cu el poate il vede cineva care cauta sa cumpere sau stiti voi pe cineva cu un bebe de vreo 6,7 luni cvare cauta....e chiar simpatic tare si mor de ciiuda ,intre timp eu am luat altul pt

Darius....ce ziceti bag link?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claumarcoci cu siguran#539;#259; bradutul va exista cum ai spus si tu legat de orice dar e indispensabil fara el nu ar mai fi s#259;rb#259;toare...cat despre cv [:D]Îl a#537;tept#259;m sa #537;tii începând de anul viitor cand vom afla ce va fi...cu toate ca eu sunt sigura ca va fi fetitza [olala] FETELOR voi vati gândit la cadoul ptr puisori??eu as vrea sa ii cumpar un catelus un labrador ce spuneti??o sa fie cam greu acuma cu iesirile dar bAiatul e pur si simplu disperat dup#259; orice animal !!taty nu e de acord mai ales ca e pe drum alt bebe dar eu ias face bucuria asta[olala]

 

[mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011 si gravidutza in 6 sapt cu Anabell sper:-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...