Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(


Recommended Posts

Carmen, sincer nu stiu daca mai iesim diminetza. La cum ninge suntem ca si inzapeziti.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut, cum ati ajuns la scoli/servici?

 

Ada cum v-ati acomodat?

 

Vic bubeste, restul ieri toata ziua au fost afara.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, am intrat putin, vroiam numa sa va spun ca eu din 22 decembrie si pana in 13 ianuarie am libeeeeer, nu stiu ce o sa fac atatea zile acasa, dar o sa ma concentrez pe petrecut timpul cu familia si pe gatit, am in plan sa fac eu cozonac si alte cele de sarbatori. Daca tot sunt atata timp libera si poate mai aveti si voi liber ce ziceti de o intalnire cu copii, undeva la un loc de joaca. Va surade?

 

Ramas bun prietena draga - Monica70

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surade, surade si eu vreau sa va invit la o colinda ca ne e gata semineul. Sa stam la foc sa spunem povesti si sa cantam colinzi cu copii. Ha?id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La colinde si foc in semineu si noi ne inscriem .

 

Cristinaid="red"> si noi am facut bradul,l-au facut copiii si la noi.Au avut "rabdare" pana am pus beculetele....E mai mult mov cu rosu [clown].Cat despre paharul cu vin,mi-e dor sa mai beau si eu [alcool].

id="green">

 

Carmenid="orange">[gravi] cu [pool]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [hagi] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...