Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate! (31)


Recommended Posts

O [berica] de la mine de 1 mai muncitoresc!!!! [pup] Ei....la noi cu sticlele e jale, tre sa-i pui o picaturica de apa in ea si gata, e la gura...este mare bautor de apa, cred ca are si broaste in burta, de cat poate sa bea... Si va multumim frumos, Raluca [pup]Oana, Dana, Gabriela, Nicoleta [pup]Gabriela, nu-s in Iasi pozele facute, din pacate, pe la noi Primaria nu reuseste sa faca un loc de joaca in cartierele noastre sau mai aproape. Sunt facute la Galati, in vacanta de Paste, in Gradina Publica...i-a placut nespus de mult, incercam sa gasim si aici ceva asemanator, dar [xx(]. Aseara am fost langa Sala sporturilor, mizerabil, distruse si nimic care sa semene cu un loc de joaca...pacat, ca impozitele slava domnului. Azi am fost in Gradina Copou si vis a vis am okit un loc mai acatarii de joaca, intre blocuri, o sa-l testam, desi e ff departe de noi. va [pup] si o duminica frumoasa in continuare. aime si [copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ghiocelgrig/album?.dir=35d3&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/ghiocelgrig/my_photos"]Vladimir in aprilie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamne, da tuta mai sunt [mariaj]....si nici n-am gustat [berica] [:D]...desigur ca e luni, da fiindca tati e liber si a mers cu noi la plimbare....eu credeam ca e tot duminica [;)]...merci ca m-ai scos din visare Nicoleta, desi ce bine era [flo] aime si [copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ghiocelgrig/album?.dir=35d3&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/ghiocelgrig/my_photos"]Vladimir in aprilie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime, este un tobogan frumos in Copou, vizavi de statia de la super Copou...mergi pe straduta dintre garnizoana si parc si spre capatul parcului este frumos amenajat. A fost si un balansoar care a ramas fara scaune si unul din leagane care e rupt. Dar toboganul e inca intreg, re 3 coborari are si doua sau trei tunele, pentru cine n-a fost si are BB curajosi, e frumos. Pupici la toata lumea, Gabriela si baietii a trecut 1 mai repede si inca n-am iesit cu baietii in parc. Poate in rumatoarele doua ore. Pa, pa si o saptamana buna la toata lumea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Aime, foto cu "omuletul" mi-a adus aminte de un baietel care cand era mic, dupa ce plecau musafirii, cat timp erau condusi el "sufla" fara sa vada parintii din paharele de pe masa si trebuia pazit ca sa nu faca asta. Un locusor de joaca mai este si vis a vis de Parcul Copou(spre intrarea de langa Camera de Comert) dar e mic, la strada, intre blocuri. Sa aveti strumfei sanatosi si sa va bucure cu poznele facute si plimbarica placuta ca e frumos afara [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa va spun noapte buna voiam sa va povestesc ceva. Am iesit in seara asta la plimbarica cu Matei in Copou si la intoarcere a trebuit sa luam un maxi-taxi. Era aglomerat si eram cu copilul in brate. Of, drept sa spun mie mi s-a facut jena pentru ca tare mi-ar fi prins bine sa stau cu tincul pe un scaun dar ... nu mi-a dat nimeni locul. Pina la urma o doamna care avea si ea un baietel in brate a saltat un tinerel care era chiar in spatele meu. Nu stiu cum sa spun, nu vreau sa condamn sau sa acuz pe cineva, eu oricum ma simt aiurea cind imi cedeaza cineva locul, am tras doar concluzia ca bunavointa si amabilitatea nu prea se mai poarta. Sau poate am doar eu o dispozitie proasta... Dar e un moment trecator. S-aveti o noapte linistita si un somn dulce. nicoleta si matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna buna!!! Dana,in principiu sunt si eu de acord cu data si ora de intalneala,dar orice as face nu pot fara copil.Si daca mai vin si alti pitici cred ca i-ar prinde bine si lui sa-si faca noi cunostinte.Deci,am inteles,ne intalnim,dar de mancat ce mancam?De baut ce bem?Cum se procedeaza?Fiecare vine cu cate ceva sau se face cheta si se cumpara p-aia? [pup] Aime,super poza cu Vladut. [pup] Sambata si duminica am fost plecati la Putna si a fost super.Dupa ce am sa descarc pozele (imi trebe niste timp numai! [;)] ) ai sa vezi ca si eu am un mare amator de bere. [:D] Raluca,este vorba despre Cristi.Fratele sau,Leo,mi-a fost si-mi este un bun prieten,dar cu care n-am mai vorbit de mult timp din cauze de distante mari. [pup] Nicoleta,s-ar putea sa ai drepatate,dar nu-ti bate capul.Sunt multe lucruri frumoase la care sa te gandesti! [pup] Oana,ai un loc anume in care faci sedintele de cosmetica sau doar la domiciliu? [pup] Va pup pe toate. Miha [8**] si [comoara] Robert (18 nov 2004) [foto] [url="http://community.webshots.com/album/549220901doPQvA"]Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun[/url] Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...