Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp. opt.!Felicitari Ankylya, Mrenescu,DenyAnd!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele

 

Moni imi pare rau de ziua 1 dar eu zic sa nu incetezi lupta, eu am 38 de ani si inca mai sper,stiu cat e de greu sa ai o varsta si sa nu ai in copilas, colegele mele toate au copii aproape 20 de ani iar eu ma uit luung si incerc sa imi ascund suferinta, tu ai mult mai putin decat mine, deci?? acum am inceput injectarea, voi mai face cat voi mai putea financiar, FIV nu imi permit

 

Mihaela chiar daca e cu intarziere iti spun si eu ,, La multi ani""[flo]

 

Maria felicitari pentru beta frumoasa[pup][flo]

Daca citeste careva din fete si a facut stimulare cu puregon si a ramas insarcinata rog sa-mi spuna, mi-ar prinde bine o incurajare[flo]

 

[pup] toate fetele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Buna feteleMoni imi pare rau de ziua 1 dar eu zic sa nu incetezi lupta, eu am 38 de ani si inca mai sper,stiu cat e de greu sa ai o varsta si sa nu ai in copilas, colegele mele toate au copii de cate 20 de ani iar eu ma uit luung si incerc sa imi ascund suferinta, tu ai mult mai putin decat mine, deci?? acum am inceput injectarea, voi mai face cat voi mai putea financiar, FIV nu imi permitMihaela chiar daca e cu intarziere iti spun si eu ,, La multi ani""[flo]Maria felicitari pentru beta frumoasa[pup][flo]Daca citeste careva din fete si a facut stimulare cu puregon si a ramas insarcinata rog sa-mi spuna, mi-ar prinde bine o incurajare[flo][pup] toate fetele
align="right" id="quote2">Ca va citesc din umbra stiti da? [flo]Draguta de ce nu incerci un FIV prin programul national?mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

nu am mai scris de mult pentru ca nu am avut timp si nici noutati

sapt. viitoare merg la o dr. noua, la cezara bucur, sper sa ma ajute sa-mi indeplinesc visul

draguta,[pup] tu cum esti? faci doar stimulare sau si IA? iti urez multa bafta sa iti implinesti cea mai mare dorinta [pup]

 

mihaelafalt, la multi ani, sa iti dea DD numai bine, multa sanatate si sa vina bebe cat mai repede [pup]

 

felicitari gravidutelor, le urez sa aiba o sarcina usoara si dusa la termen!

 

multi [pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...