Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp. opt.!Felicitari Ankylya, Mrenescu,DenyAnd!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

M-am trezit azi cu gândul sa fac un test si, când colo, nu a mai fost nevoie...îmi venise...nu stiu dac#259; sa fiu dezamagita sau usurata având in vedere rezultatele proaste. de la analize... Apropos de bolile autoimune...au atâtea implicatii...si peste tot citesc ca nu se stie cauza, nu e tratament etc. Miercuri merg la Dr. Uscatescu...sper sa fie acolo... Haideti cu testele pozitive! Bee[biz] Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009) Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va jur ca tind sa dau in paranoia. In dimineata asta am facut un nou test alinta si mi se pare la fel liniuta ca la cel de ieri. N-ar trebui sa fie mai intens de la o zi la alta? In plus mi se pare ca nu ma mai dor sanii la fel de tare. Gravidutelor durerea de sani se intensifica sau se atenueaza pe zi ce trece? Sunt pur si simplu speriata ca voi pierde sarcina iar. Va rog sa ma iertati daca par ridicola dar am o spaima atat de mare in suflet ca nu ma pot gandi la altceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata[flo] Maria, nu te descuraja[pup][pup]. Eu am avut linia de test pala la o zi de intarziere. Sanii au inceput sa ma doara din saptamana 6a de sarcina, tot de atunci mi s-au intarit nitel si marit sanii(observatie facuta de sot[:I] ca eu inca nu observam), acum sanii ii vad intradevar mariti si tari, sfarcurile dor de numa. Si azi 7saptamani si 2 zile. La o saptamana de intarziere am repetat testul de sarcina, si linia de test e fffff pronuntata. Apoi la 6 saptamani si 4 zile, la eco se vede saculetul si embrionul de 11mm. Nu-ti pierde speranta, si nu te mai gandi la rau. Gandeste-te din toata inima(stiu ca este fff greu), ca de data asta o sa fie bine!!! Ai incredere. Te [pup][pup][pup][pup] de molipsire ca sa te mai imbarbatez[:)] __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deny, multumesc de incurajare. N-am unde sa fac azi beta. Sunt la tara. Pot face abia marti cand merg sa fac si analizele de tiroida. Am sa merg sa-mi mai iau niste teste ( de-astea gasesc aici) sa mai fac unul azi si unul maine dimineata. Incerc sa ma gandesc ca totul va fi bine dar sa dea naiba daca reusesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, girls ! [pup] Ankylya, felicitari pentru eco! Practic la varsta asta cam atat se vede. In curand o sa aveti si inimioara ! [olala] Marie, da, esti nitel paranoia, da' altfel nici nu-mi placeai ! [pup] Eu am facut 3 beta desi aveam teste foooarte clare. Pentru ca nu prea am avut semne de bulinareala. Sanii abia dupa sapt 7 mi s-au intarit/umflat. Iar Surecheck de seara era abia vizibil fata de Sc de dimi. Iarasi paranoia, iti dai seama. Ca ma gandeam ca, domne, dupa 12 ore trebuie sa fie mai pronuntata linia. Si vezi sa nu, obtinusem o fleoscaita de nu mai stiam ce sa cred... Ia-o de coada pe tanti Rabdare si cam atatica. Stai la caldurica si bea lamaie sa gonesti racelile. Pupam !! [pup] Dana, Marie, multumim de aprecieri. [pup] Noi suntem o mare fitoasa, ia uitati-va si la noul avatar, ce hal de zambet smecheresc in coltul gurii stim sa tragem! [:I] [url="http://lb1f.lilypie.com/tmSlp3.png"]Mami de dragonita Iris ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...