Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fierbinteala in corp


Recommended Posts

Buna ziua tuturor si bine v-am gasit!Sint mamica unui baietel minunat,nascut pe 28 august,Filip...va scriu pe fuga pina se trezeste juniorul...cind am implinit 40 de zile de la nastere prin cezariana am inceput sa am senzatia ca ies flacari din spatele meu si din brate...senzatii care vin si trec...nu am avut febra iar cind n-am mai putut suporta fierbinteala asta m-am tamponat cu otet de vin rosu si a trecut incet,incet...va rog foarte mult sa-mi scrieti daca cineva a mai trecut prin asa ceva,e foarte frustrant in procesul de refacere...mamicile din jurul meu n-au mai auzit de asa ceva,nici medicul ginecolog care crede ca poate fi ceva legat de sistemul neuro-vegetativ...multumesc frumos pentru ajutor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am ramas cu o problema asemanatoare dupa a doua nastere,tot prin cezariana.Numai ca mie mi s-a intamplat la 2 zile dupa nastere.Mi-au facut 2 radiografii la plamani , un ekg si nu a iesit nimic.Asa ca s-a ajuns la concluzia ca e doar o intamplare.Dar se repeta de atunci.Daca dorm pe spate sau daca imi este rece noaptea si imi invelesc spatele , in cateva minute simt ca imi iau plamanii foc.Este asa de puternica senzatia de "imi iau plamanii foc", incat ma trezeste din somn.De ceva timp s-a mai rarit , pentru ca am ajuns la homeopat din cauza unei infectii cu e-coli care nu mi-a trecut cu niciun antibiotic si stii ca homeopatul te intreaba de toate problemele pe care le ai si i-am zis si de asta.Nu stiu daca o sa treaca de tot dar macar e mai usor de suportat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspuns,Aleniram si imi pare rau ca impartasim aceeasi durere!eu o sa continui sa intreb pina ma lamuresc de unde vin aceste senzatii de fierbinteala(ca atunci cind ai insolatie)...cit timp ai de cind ai nascut a doua oara?cred ca o sa iau doctorii la rind,unde mai pui ca am descoperit recent ca nu ma pot sprijini intr-un genunchi care e putin umflat pe exterior in dreptul rotulei,loc in care terminatiile nervoase nu se simt! multa sanatate familiei si o noapte frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...