Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nou stil de viata (307) - Sa redevenim silfide !


Recommended Posts

Hello stilatelor, O primavara frumoasa tuturor! La multi ani sanatosi si frumosi! Mik eu nu am preparat bine sparanghelul...am mancat unul bun :)...E fain ca apare acusic la voi! Va pup! [pup][flo] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 120
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete bb_yasmi
hellloo o primavar frumoasa si senina va doresc si eu!!si cate o [flo][flo][flo] pt fiecare! eu cu kg stau tot la fel (desi la dulciuri nu am reusit de fapt NU VREAU!! sa renunt!!). la Cola am inceput sa renunt, desi nu beam asa mult, 1 pahar pe zi, maxim 2 daca eram plecata in vizite :)) deci, kg oscilez intre 55-56!! am spus ca este ok si un 57 la 1,68 nu?? dar astea 2 kg vreau sa le pastrez sa le pot depunde :)) in concediul din vara!!! [:D][:D] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragelor! Madalina, imi amintesc de tine, bine ai revenit! Mik,[flo] N-am mai trecut de mult pe aici dar va citesc din cind in cind. Eu dieta nu tin, incerc sa impac si capra si varza, adica fac sport de cel putin 3 ori/saptamina si incerc sa ma tin departe de dulciuri desi cind vine vorba de ciocolata neagra mai fac o exceptie din cind in cind. [:D] Am avut abonament la sala si m-am dus citeva luni, insa m-am plictisit asa ca de vreo luna m-am hotarit sa combin alergatul cu yoga si greutati, dar nu toate odata. [:D] Azi dimineata, pentru ca m-am sculat devreme, am fost la alergat si apoi am facut abdomene acasa. Miine sper sa ajung la yoga sa-mi mai intind nitel muschii. Cu kg stau la fel, am invirt in jurul cifrei 70, plus sau minus 1 kg. Va pup pe toate si promit sa mai trec pe aici. I still find each day too short for all the thoughts I want to think, all the walks I want to take, all the books I want to read, and all the friends I want to see. (John Burroughs)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pardon, [:I] eram in vacanta ! Eu nu mai fac nimic, ramin asa ca o "vacutza" cu cele 54kg ale mele. A inceput sa-mi placa asa mai dolofana, [alcool] ma intreb daca sunt bine la toate nivelurile. In vacanta a trebuit sa merg mult pe jos [:D] 8 km dintr-un foc caci eram in satul de vacanta fara piine si cu brutaria inchisa pe motiv de concediu. Hai veniti sa ne punem toate pe treaba. [flo] [pup] la [grup] Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fete frumoase si subtirele! [pk] Am trecut sa va salut, sa vad ce mai faceti, cat de slabe ati ajuns (ca frumoase stiu sigur ca ati ramas). Eu sunt bine, la fel si Meri a mea. Nu va spun cate kile am (ca sa nu radeti prea tare) [:D] dar va anunt ca fac zilnic sport, merg la sala si mananc atent-supravegheat. Si... degeaba. Pot sa mugesc cat ma tin plamanii! Noroc ca (inca) stau bine la capitolul umor si buna-dispozitie! Va imbratisez cu drag si dor [olala] Ela [url="http://www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related"]THAT's ME[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, wow...lume noua :)...cand am postat mesajul nu credeam ca o sa mai posteze asa multa lume dupa :) Sper sa ne motivam si sa slabim primavara asta! [pup][flo] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaser, [pup] si eu zic sa ne motivam una pe alta, ca altfel nu merge. Mersi Vivianei ca ne-a schimbat titlul. [8D] Delidana, si mie imi place yoga, trimestru asta insa nu m-am inscris ca aveam cursuri de martea in acelasi timp cu un curs de tinut. La noi e ceva de groaza, iar ninge ! nu chiar ca la Paris, dar tot nu vine primavara. [bang] Cum mai e in Ro ? Va pup pe toate. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata dragelor, Lume noua! Tzuni, nu te-am mai vazut pe aici de.....mult. [:D] Ce mare s-a facut Meri, si ce par superb are! Intotdeauna mi-au placut cirliontii. Mik, poate gasesti alta zi pentru yoga. Eu as putea sa fac si acasa dar n-am nici o tragere de inima de una singura. Ce-o face Daniela.... I still find each day too short for all the thoughts I want to think, all the walks I want to take, all the books I want to read, and all the friends I want to see. (John Burroughs)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...